Оксана Фурса: “Війни починаються і закінчуються, а мистецтво вічне”

Оксана Фурса:

Наталя Васько, Оксана Фурса, Дмитро Оскін

В Національному музеї Тараса Шевченка українська художниця, перлина українського фолк-арт Оксана Фурса презентувала свою персональну виставку-марафон “Між небом та землею”. Відкриття виставки відбулося з повним аншлагом.

Благодійна виставка-марафон «Між небом та землею» – це відповідь на початок війни, страждання українського народу, та його героїчну боротьбу.

Від самого початку війни Оксана залишалась у Києві. Всі ті трагічні події, страждання, які вона пережила разом з українцями, надихнули її на створення серії картин «Між небом та землею». “Благословіння Богородиці”, “Янгол перемоги”, “Янгол відродження” підносять нас до духовних витоків сили українського народу.

Оксана Фурса:

Ірина Дюденко, В’ячеслав Дюденко

Оксана Фурса:

Дмитро Стус

Оксана Фурса:

Голда Віноградська

Оксана Фурса:

Віталій Бугай

Оксана Фурса:

Арман Катенов, Світлана Катенова

Оксана Фурса:

Тетяна Абрамова

Оксана Фурса:

Соня Єгорова

Основою виставки стала інсталяція з протитанкових їжаків, на яких під різними ракурсами і освітленням демонструватимуться дві колекції: «ЯБЛУНЕВО-МЕДОВА КАЗКА» як символ миру, добра й щедрот української землі та «Між небом та землею» – звернення до потаємної правди буття.

“Кожного дня я молюся про те, щоб в України настав мир і жахливі часи добігли кінця. Я вірю, що добро переможе те нещадне зло, що прийшло до нас. Вірю в неминучу перемогу й подальше процвітання моєї країни”, – ділиться переживаннями Оксана Фурса.

В рамках відкриття виставки, гості взяли участь в процесі створення спільної картини “Крила єдності”. Кожен з присутніх міг намалювати окреме пір’їнко на цьому полотні і висловити свої емоції. Так пір’їнка до пір’їнки в різних країнах світу і всі ми разом отримаємо “Крила єдності”.

Оксана Фурса:

Гурт ЯРРА

 

Оксана Фурса:

Ольга Сумська малює картину “Крила єдності”

Оксана Фурса:

Оксана Фурса

В липні виставку побачать у Національному музеї Тараса Шевченка. А в серпні — жовтні Благодійний Фонд «АРТ РЕНОВА УКРАЇНА» презентує виставку-марафон Оксани Фурса у країнах Європейського союзу, в США, Канаді, Казахстані та Азербайджані.

Виставка “Між небом та землею”

“Між небом та землею” — це благодійна виставка-марафон, яка ставить на меті збір коштів для відродження українського мистецтва, закладів творчої освіти, постраждалих під час війни, допомоги творчо-обдарованим дітям, музеям, культурним закладам.

Оксана Фурса:

Оксана Фурса:

Оксана Фурса:

Оксана Фурса:

Оксана Фурса:

Оксана Фурса:

Задля цієї високої цілі окремі роботи художниці Оксани Фурса будуть продані з аукціону, організованих під час проведення виставок в різних країнах світу.

Коли: 6-31 липня 2022 року

Де: Національний музей Тараса Шевченка

Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 12


Фото: Володимир Онуфрієв

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top