Благодійна виставка-марафон «Між небом та землею» української художниці Оксани Фурса

Благодійна виставка-марафон «Між небом та землею» української художниці Оксани Фурса - 1 - изображение

Український благодійний фонд UKRAINE RENOVA ART під егідою Національного музею Тараса Шевченка представляє благодійну виставку-марафон «Між небом та землею» художниці, представниці українського фолк-арт Оксани Фурса.

Благодійна виставка-марафон «Між небом та землею» української художниці Оксани Фурса - 2 - изображение

Художниця Оксана Фурса

Оксана Фурса відома перш за все серіями робіт у стилі фолк-арт. Її нетривіальне бачення світу самобутньо відображено у колекції «ЯБЛУНЕВО-МЕДОВА КАЗКА» (2014), яка стала візитівкою художниці. Її уява витончено вплітає мотиви народних казок у фантазійний кольоровий світ дивних тварин і рослин, але глядач із першого погляду відчуває серед цього чудернацького світу єство української землі. Вже втретє роботи Оксани Фурса експонуються у Національному музеї Тараса Шевченка.

Благодійна виставка-марафон «Між небом та землею» української художниці Оксани Фурса - 3 - изображение

Відповіддю на трагічні події війни стала серія робіт Оксани Фурса «Між небом та землею». У цьому творчому циклі художниця використовує аналогії та метафоричні образи тонкого світу (“Янгол Перемоги”, “Янгол Відродження”), звертається до манери візантійської школи іконопису (“Благословіння Богородиці”), відтворюючи захисні образи, характерні для українців.

Основою виставки стане інсталяція з протитанкових їжаків, на яких під різними ракурсами і освітленням демонструватимуться дві колекції: «ЯБЛУНЕВО-МЕДОВА КАЗКА» як символ миру, добра й щедрот української землі та «Між небом та землею» – звернення до потаємної правди буття.

Благодійна виставка-марафон «Між небом та землею» української художниці Оксани Фурса - 4 - изображение

Благодійна виставка

Доповнять експозицію цифрові копії 5-ти робіт Марїї Приймаченко, надані з фонду Національного музею Тараса Шевченка – своєрідний символ зв’язку мистецьких поколінь.

Благодійна виставка-марафон «Між небом та землею» української художниці Оксани Фурса - 5 - изображение

Благодійна виставка

Коли: 5 – 31 липня 2022 року. Відкриття 5 липня о 17:00.

Де: Національний музей Тараса Шевченка

Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 12


Фото: прес-служба фонду


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top