Таропрогноз на 4-10 липня: магія літа вплине на кожен знак Зодіаку

Таропрогноз на 4-10 липня: магія літа вплине на кожен знак Зодіаку - 1 - изображение

Таропрогноз на 4-10 липня: цього тижня відбудеться містична ніч Івана Купала, коли вода, вогонь і трави набувають магічної сили. Серед багатьох традицій свята важливим є купання. Ранкове купання з першими променями сонця має потужну магічну й лікувальну силу, адже поєднує дві головні стихії свята – воду й вогонь. Тож в цілому тиждень буде вдалим для реалізації планів та бажань. Про це свідчить й новий таропрогноз від таролога Катерини Пилипенко.

Таропрогноз на 4-10 липня: магія літа вплине на кожен знак Зодіаку - 2 - изображение

таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко

Таропрогноз на 4-10 липня
Овен (Туз Пентаклів)

Овнам пощастить на цьому тижні. Ваш щасливий шанс може чекати на вас будь-де. Проте найбільш ймовірно, що він стосуватиметься роботи або капіталовкладень. Ви зможете закласти фундамент свого нового довгострокового проекту, про який ви давно мріяли. Варто лише проявити наполегливість і терпіння.

Телець (Четвірка Жезлів)

Тельцям точно буде що відсвяткувати. Чи то успіх у професійній діяльності, чи то отримання фінансового заохочення, чи то важлива подія у стосунках – у будь-якому випадку ви отримаєте підтвердження того, що знаходитесь на правильному шляху.

Близнюки (Король Кубків)

Відпустити емоції на волю – ось що радить карта Близнюкам. Не ховайте свої почуття, демонструйте свою прихильність, любов та турботу оточуючим. Адже найближчим часом від вас очікуватимуть саме цього. Не виключено, що ви можете зустріти людину, яка у свою чергу допоможе та підтримає вас.

Рак (Двійка Кубків)

У Раків настає літній романтичний період. Зустрічі, побачення під зірками, приємні подарунки, яскраві емоції – на все це ви цілком можете розраховувати. Якщо у стосунках проблеми, то зараз вдалий час для примирення або пошуку найоптимальнішого рішення для обох.

Лев (Шістка Мечів)

На Левів чекають зміни. І ці зміни важко назвати передбачуваними і позитивними. Карта підкреслює ваші переживання з цього приводу. Проте головне, не опускати руки і не відмовлятися від своїх цілей. Адже обов’язково знайдеться хтось, хто зможе допомогти вам в цій ситуації.

Діва (Паж Мечів)

Діви неочікувано для себе можуть зустрітися з критикою. Але не поспішайте одразу ображатися або атакувати у відповідь. Можливо, ця критика справді містить для вас чимало цінного. Прислухайтеся до неї, і тоді багато чого проясниться.

Таропрогноз на 4-10 липня: магія літа вплине на кожен знак Зодіаку - 3 - изображение

Терези (Трійка Жезлів)

Терези нарешті зійдуть на вершину, з якої перед ними відкриються широкі перспективи. Використовуйте цей шанс, щоб усвідомити свої можливості, зазирнути у майбутнє та вибрати потрібні орієнтири на шляху до мети. Для цього вам необхідна віра в себе і свої сили.

Скорпіон (Двійка Жезлів)

Для Скорпіонів цей тиждень стане часом для відпочинку й спокійного визначення подальшого шляху, планування та вироблення стратегії. Необхідно оцінити ситуацію та зважити свої можливості. І лише тоді діяти.

Стрілець (Вісімка Мечів)

Стрільці можуть неочікувано стикнутися з перешкодами, заборонами й обмеженнями. Візьміть себе в руки і дійте, щоб подолати цей період. Постарайтеся не втрачати терпіння і не відмовлятися від запланованого. А загальна енергія тижня в цьому вам допоможе.

Козеріг (Сонце)

Представники цього знаку відчують найближчим часом в повній мірі, що таке щастя і радість. Головне, відпустити себе й не надто аналізувати ситуацію. Довіртеся долі й насолоджуйтеся моментами успіху, гармонії, любові й внутрішнього спокою.

Водолій (Колесо Фортуни)

Водоліям може здатися, що вони втратили контроль над всіма процесами у своєму житті, а колесо фортуни геть збожеволіло. Проте це не так, і згодом ви в цьому переконаєтеся. Усі зміни, які відбуваються зараз, у перспективі на краще для вас.

Риби (Король Пентаклів)

Найближчим часом Риби зможуть підбити підсумки своєї праці та порадіти їм. І взятися за нову успішну справу. Можливо також, що ви зустрінетеся з професійною людиною, яка допоможе порадою не тільки у ваших справах.


Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко

Контакти: www.instagram.com/katrin_pilipenko_tarot

www.facebook.com/Катерина-Пилипенко-БіоенергетикаТаро

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top