Главная страница » womanmagazine » Шольц, Макрон і Драгі приїхали в Україну

Шольц, Макрон і Драгі приїхали в Україну

Шольц, Макрон і Драгі приїхали в Україну - 1 - изображение

16 червня лідери трьох країн-членів ЄС завітали до України. Канцлер Німеччини Олаф Шольц, президент Франції Еммануель Макрон і прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі приїхали, щоб показати свою підтримку Україні, а також розвіяти критику від Володимира Зеленського про повільну допомогу з постачання озброєння для пришвидшення нашої перемоги.

Згодом до них приєднався і президент Румунії Клаус Йоганніс.

Влада України незадоволена тим, що уряди Німеччини, Франції та Італії лише обіцяють допомогти нам, але чомусь не роблять цього або примусово сповільнюють ці процеси.

Канцлер Німеччини заявив:

«Ми не лише хочемо продемонструвати солідарність, ми також хочемо запевнити, що допомога, яку ми організуємо – фінансова, гуманітарна, а також коли йдеться про озброєння – буде продовжено. І що ми продовжуватимемо її доти, поки це необхідно для боротьби України за незалежність».

Шольц, Макрон і Драгі приїхали в Україну - 2 - изображение

Президент Франції Еммануель Макрон сказав, що вже час довести Україні, що Європа прагне якнайшвидшого звільнення території від окупантів.

«Ми підійшли до моменту, коли нам, європейцям, необхідно надіслати чіткі політичні сигнали Україні та її народу, який героїчно чинить опір», — заявив Макрон.

Як відомо, лідери країн відправились у зруйнований Ірпінь, щоб на власні очі побачити, що відбувалось у місті під час його окупації.

Невдовзі після побаченого, Макрон опублікував у себе у Фейсбуці допис українською мовою, де вважає, що України має перемогти у війні з росією.

«Ірпінь в Україні. Ми бачили спустошене місто і сліди варварства. А також героїзм українок та українців, які зупинили російську армію, коли вона йшла на Київ. Україна чинить опір. Вона має бути здатною перемогти», — написав президент Франції.


Текст: Юлія Тенетюх

Фото: Pixabay

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top