Модель Вероніка Островська підтримала Україну на Каннському кінофестивалі

Модель Вероніка Островська підтримала Україну на Каннському кінофестивалі - 1 - изображение

Вероніка Островська

Українська модель та телеведуча Вероніка Островська відвідала Каннський фестиваль. Увагу гостей фестивалю привернула не тільки зовнішність дівчини, а ще й свідома позиція щодо воєнних подій у рідній країні. 

Вероніка поділилася з Woman Magazine эмоціями від перших дефіле на червоній доріжці в Каннах.

Розкажи про свої враження від 75-го, ювілейного, Каннського кінофестивалю?

Канський  кінофестиваль я відвідала вперше. Раніше була на кінофестивалі «Юність» у Києві, тоді фільм українського режисера Фразе-Фразенка зі мною в головній ролі попав в конкурсну программу 10-ку найкращих і демонструвався у кінотеатрі в рамках кінофестивалю. 

На Кінофестиваль у Каннах я приїхала по запрошенню селебриті дизайнера Венери Табакін, а також завдяки Prestige Show Production, які займаються запрошенням зірок та організовують івенти в рамках кінофестивалю з 1972 року. Цього року вони робили вечір з Шерон Стоун. Враження від кінофестивалю позитивні, я вже відвикла від таких заходів.

Модель Вероніка Островська підтримала Україну на Каннському кінофестивалі - 2 - изображение

Які фільми вдалося побачити? З ким поспілкуватись?

Дуже багато людей з моєї сфери, багато спілкування. Я була на показах дуже хороших фільмів, проте не змогла додивитись. Була лише на початку. З 24 лютого я не можу дивитись фільми. За три місяці я не подивилась жодного фільму чи серіалу. Це вийшло не свідомо. І на Каннському я теж не змогла досидіти. Фільм – це історія. Напевно, найголовніша для мене поки – це війна в моїй країні. Не так давно я втратила сестру, яка лише на рік була старшою за мене. Вона пішла на лапороскопію і через лікарську помилку цілий місяць мучилась в одній з приватних клінік. Щотижня їй робили операцію і на этапі, коли її перевезли на реабілітацію, вона померла. Коли мене пустили до неї вона була ще тепла. Не передати біль втрати коханої людини. Розслідування досі триває, проте біль та туга не зникає… Знаючи як це коли втрачаєш рідну людину, я боюсь за своїх рідних в Україні. Боротьба за життя всієї країни, переживання за рідних і усвідомлення тих всіх страшних речей, які відбуваються. Найбільша неприємність, якщо це стане звичною рутиною. Та життя воно завжди повертається згодом хорошою стороною і ми маємо дочекатись перемоги.

Гості кінофестивалю оцінили твої розкішні сукні на червоній доріжці. Розкажи докладніше про вибір образів.

В знак підтримки України, для виходу на червону доріжку я обрала жовто-блакитну сукню дизайнерки з Лондона Venera Tabakin. На другий день на вечірному показі фільму Ніколаса Бедоса я була у срібній сукні з жовто-блакитною стрічкою. Эмоціі від дефіле по червоній доріжці безумовно позитивні. Коли йдеш до тебе прикута увага папараці, які фотографують. Мені до цього не звикати, це дуже подібне на покази під час fashion show.

Що ти відчувала, представляючи Україну у воєнний час, на такій значній світовій події?

Мене не залишає думка про те, що відбувається в Україні. Люди орієнтуються щодо ситуації в Україні, знають про російську агресію тому, коли бачать сукню кольорів національного прапору України підходять і щоразу мають тему до розмови. Правда, коли дізнаються, що я українка ніяковіють. Екзотична зовнішність не асоціюється в людей з Україною. Тому звикла чути: «You not look like Ukrainian girl». Часто люди приємно здивовані. Але наша країна справді зараз дивує увесь світ і відкривається з кращої сторони! Тема України дуже актуальна на заході. Володимир Зеленський мав відеопромову на початку Каннського кінофестивалі. А у Монако та Каннах кожної середи вмикають тренувальні серени, щоб бути напоготові вразі потреби.

Модель Вероніка Островська підтримала Україну на Каннському кінофестивалі - 3 - изображение

Твоя добірка із 5 улюблених фільмів.

У мене немає зараз підбірки з фільмів. Але можу дати 5 актуальних телеграм-каналів, на які підписана: Ukraine Now, Андрій Садовий, Володимир Зеленський, Сирени Львів, Сирени Київ.


Фото: особистий архів 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top