Главная страница » Новости » Гурт «Kalush Orchestra»: «Маємо надію на перше місце на Євробаченні»

Гурт «Kalush Orchestra»: «Маємо надію на перше місце на Євробаченні»

Гурт «Kalush Orchestra»: «Маємо надію на перше місце на Євробаченні» - 1 - изображение

Гурт «Kalush Orchestra», пройшов у фінал пісенного конкурсу Євробачення-2022 з піснею «Stefania» та виступатиме у першій частині фіналу 14 травня.

Фронтмен гурту «Kalush Orchestra» Олег Псюк розповів журналістам Суспільного мовлення про свої враження від виступу.

«Перша емоція, коли дізнався, що «Kalush Orchestra» потрапив у фінал — бурхлива емоція, яку не описати словами. Якщо ви дивилися, можна побачити, наскільки ми були емоційні. Але інтрига була, нас тримали трохи у напрузі. Ми дуже раді, що вийшло так. Євробачення під час війни дуже важливе. Тому що нашу культуру хочуть знищити, а ми тут є, щоб показати, що вона жива. Наша музика жива, красива та має свій власний почерк, — поділився Олег Псюк і додав: — Вітаю всю Україну із виходом до фіналу Євробачення, дякую всім українцям, які голосували за нас за кордоном, велика подяка всім, далі буде… Маємо надію на перше місце».

Нагадаємо, що глядачі в арені Pala Olimpico слухали пісню «Stefania»стоячи з українськими прапорами та вітали їх бурхливими оплесками. Учасники Ісландії і Латвії під час оголошення результатів тримали прапори України на знак підтримки. 

Олег Псюк, своєю чергою, подякував країнам за підтримку:

«Ця емпатія щира, не лише на словах. Всім велика подяка, хто підтримує Україну». 


Фото: прес-служба

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top