Главная страница » Новости » Анджеліна Джолі показала фотографії зі Львову

Анджеліна Джолі показала фотографії зі Львову

Анджеліна Джолі показала фотографії зі Львову - 1 - изображение

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі нещодавно відвідала Україну, аби поспілкуватися з дітьми, які вимушені були покинути свої домівкі через війну. 

Під час свого візиту до Львова вона відвідала волонтерську кухню, поспілкувалася з людьми на залізничному вокзалі, яким вдалося виїхати із зон активних бойових дій, а також завітала до навчально-реабілітаційного центру. 

У своєму Instagram посол доброї волі ООН опублікувала фото та показала шматочок снаряда:

«У Львові мені показали «особливий камінь», знайдений маленькою дівчинкою. Дівчинка, яка знайшла його, не зрозуміла, що камінь, з яким вона гралася, насправді був уламком бомби. У вашій долоні він відчувається нерівним і важчим, ніж того можна очікувати. Його блиск і незвичайність, напевно, привернули увагу дитини.

Коли бомба або снаряд вибухають, гострі уламки важких металів розриваються в тілах тих, хто опинився поблизу точки удару. У багатьох дітей, що перебували на вокзалі в Краматорську під час вибуху, нещодавно видаляли уламки – важкий і болісний процес. Фрагменти, що потрапили близько до життєво важливих органів, занадто небезпечні для видалення, тому залишилися всередині деяких дітей.

Це шкода без жодного сенсу, яка виходить за межі фізичної травми до емоційних і психічних проявів травми. Боротьба за припинення війни, якої зазнала Україна, — це перегони за щоденне обмеження кількості вбитих, поранених, переміщених та травмованих», – написала Джолі у своєму Instagram. 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Angelina Jolie (@angelinajolie)

Відмітимо, що це була приватна подорож акторки. Місцева влада також нічого не знала про візит кінозірки.


Фото: Pexel

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top