Главная страница » Новости » Бігуни зі всього світу передали понад 147 тис. грн на підтримку ЗСУ

Бігуни зі всього світу передали понад 147 тис. грн на підтримку ЗСУ

Бігуни зі всього світу передали понад 147 тис. грн на підтримку ЗСУ - 1 - изображение

Міжнародний віртуальний благодійний забіг на підтримку України RUN WITH UKRAINE ONLINE переказав 147 139 гривень на підтримку Збройних сил України. Організатором забігу виступає українська компанія Run Ukraine, яка проводить наймасштабніші бігові заходи України.

Кошти було перераховано у БО “Благодійний фонд Сергія Притули”, що займається адресною допомогою частинам ЗСУ та закупкою необхідної техніки, екіпірування, медикаментів та транспорту для військових, що боронять наші життя та свободу.

“До проєкту RUN WITH UKRAINE долучилися не лише українці, а й бігуни ще з 27 країн світу. Команда Run Ukraine щиро вдячна кожному, хто приєднався до нашої ініціативи. Це лише перший внесок, який ми зробили із зібраних у забігу коштів. Наш проєкт продовжується, тож запрошуємо учасників приєднуватись і бігти на підтримку України та ЗСУ“, — зазначають у компанії Run Ukraine.

Реєстрація на благодійний забіг триває, а загальна ціль — усім разом пробігти символічні 6993 кілометри, довжину державного кордону України. Учасники можуть обрати, яку відстань долати: 1 км (дитяча дистанція), 21 км, 42 км, або пробігти чи просто пройти будь-яку іншу дистанцію. День, час, маршрут та місце забігу кожен обирає самостійно.

Кожен фінішер забігу отримає особливу медаль-орігамі у формі Лелеки. Це буде медаль, яку учасник зробить своїми руками, тож вона буде дійсно унікальною у колекції кожного бігуна.

“Лелека — один із символів України. Цей птах — символ вірності та щастя, добробуту та сімейного благополуччя, символ миру та любові до Батьківщини. Він є своєрідним оберегом України, тому ми вирішили саме лелеку зробити символом нашого благодійного забігу RUN WITH UKRAINE“, — розповіли організатори.

Для тих, хто не має можливості пробігти, але хоче долучитись до проєкту, є спеціальні сертифікати на благодійні внески в онлайн-магазині Run Ukraine. Окрім цього, організатори пропонують зробити подарунок або оплатити реєстрацію за інших учасників, які не мають такої можливості — для цього є подарункові сертифікати (“Підвішена реєстрація”). 

Пробіжимо 6993 км заради України разом!


Фото: прес-служба фонду

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top