Главная страница » Новости » Мода » Ukraine forever: як українські бренди допомогають під час війни

Ukraine forever: як українські бренди допомогають під час війни

Ukraine forever: як українські бренди допомогають під час війни - 1 - изображение

Українська модна індустрія не залишається осторонь у такі складні для нашої країни часи та підтримують захисників своїми виробами, а також донатами з продажів. 

Fox Lingerie

Від початку війни бренд спідньої білизни Fox Lingerie працював для надання допомоги жінкам, які вимушені були покинути свої оселі з тривожною валізкою або без речей взагалі. Вже більше 1000 жінок отримали свою нову білизну.  Бренд також відновив продажі з перших запитів від своїх клієнтів, завдяки чому, зібрали кошти та придбали авто для ЗСУ.

Fox Lingerie

WONA Concept

Представники бренду весільних суконь WONA Concept майже від початку війни купують для ЗСУ рації та бронежилети. Бренд продовжив створювати одяг, але крім суконь швачки почали робити необхідні для військових балаклави, термобілизну та флісові костюми. Також на фабриці у Львові створили прихисток для біженців, надають їжу та допомогу. 

WONA Concept

COOSH

Бренд інфлюенсерки Аліни Френдій COOSH відновив свою роботу на початку березня, коли стало зрозуміло, що необхідна підтримка економіки, відправка грошей ЗСУ та допомога волонтерам. Відсоток з кожного замовлення відкладався на допомогу і наразі бренд зібрав 139 614 грн, на які було придбано два тепловізори та три бронежилети. 

Ukraine forever: як українські бренди допомогають під час війни - 2 - изображение

Aisenberg

Український бренд Aisenberg продовжує працювати та допомагає ЗСУ.

«Дякувати Богу та мужнім захисникам України — у нашій сонячній Одесі наразі безпечно, а це означає, що ми можемо працювати аби наблизити нас до перемоги, підтримати економічний фронт та не дозволити економіці зупинитися. Для мене надзвичайно важливо зберегти робочі місця на виробництві, яке у мирний час могло віддати 3000-4000 тисячі готових одиниць одягу», — коментує власниця бренду Aisenberg Тетяна Федосєєва. 

П’ятнадцять знакових моделей деніму зараз є доступними до замовлення, серед яких: трендові комбінезони з вареного деніму, сексі джинси з блискавками, вінтажні джинси та сорочка, наче запозичені з матусиної шафи. 30% від продажу бренд направляє на підтримку нашої армії. Все буде Україна!

Ukraine forever: як українські бренди допомогають під час війни - 3 - изображение

keepstyle

Харківський бренд keepstyle запустив продаж тематичної весняної капсули «Ми з України»: 95% прибутку обіцяють перераховувати на ЗСУ, а 5% – на підтримку команди, яка була вимушена евакуюватися з міста.

Ukraine forever: як українські бренди допомогають під час війни - 4 - изображение

Vorozhbyt&Zemskova

Бренд Vorozhbyt&Zemskova, які відшивають балаклави із зеленої тканини, що була призначена для останньої колекції. Цей різновид головного убору був представлений у крайній лінійці бренду, але зараз став рятувальним кругом для наших бійців. Vorozhbyt&Zemskova віддають відшиті балаклави у тероборону та роздають на блокпостах – наразі це дуже важливо для нашої армії, бо в Україну прийшли холоди, а нашим бійцям треба залишатися здоровими та сильними, щоб тримати оборону від ворога!

Також дизайнери Олена Ворожбит та Тетяна Земськова коментують, що така ініціатива позитивно відобразилась і на команді бренда. Добре знати, що ти можеш бути корисним та допомогти своїй країні, коли вона того найбільше потребує. Робота заряджає на позитивний лад, мотивує не падати духом – усі дівчата, що працюють на виробництві кожен день приходять працювати заряджені, із зачісками та усмішками на обличчі, бо вони вірять, як і всі українці, у нашу армію!

Ukraine forever: як українські бренди допомогають під час війни - 5 - изображение

Kachorovska

Kachorovska тепер шиє берці та на їх виготовлення спрямували всі можливі потужності виробництва. Вже вдалося виготовити та відправити перші 500 пар. Взуття передають у територіальну оборону Києва, проте бренд готовий співпрацювати й з іншими областями України.

Ukraine forever: як українські бренди допомогають під час війни - 6 - изображение

Andre Tan

Форму та одяг для ЗСУ й Територіальної оборони також шиє дизайнер Андре Тан. У його цехах виготовляють камуфляжну форму, білизну й теплі речі. Andre Tan виробили понад 13 000 одиниць одягу: від нижньої білизни до підштанників, балаклав, теплих флісок, спальних мішків та навіть плащів-наметів. Окрема категорія – бронежилети. 

«У них є залізні пластини, які забезпечують четвертий та пʼятий класи захисту, – розповідає Тан. – Спочатку ми довго не могли знайти тканину, кордуру щільністю 1000 den. Згодом не могли знайти пластини».

Продуктивність бренду досить велика, але дістати комплектуючі досі непросто – на бронежилети із залізними пластинами високий попит, каже Тан. В одяг, який відправляють військовим, вкладають записки зі словами підтримки.

Ukraine forever: як українські бренди допомогають під час війни - 7 - изображение

Siyai

Бренд створив жовто-синій гольф Nation та худі «Русский корабль». Всі зібрані від продажу гроші обіцяють перерахувати на потреби армії.   

Ukraine forever: як українські бренди допомогають під час війни - 8 - изображение


Фото: пресслужби брендів 

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top