Черепаха, кішки, собаки і песик Дімон оселилися на 1+1 під час війни

Соломія Вітвіцька

Багато українців, тікаючи від війни, гублять, або свідомо залишають своїх улюбленців – домашніх тваринок. Так, у «Сніданку з 1+1», який зараз виходить щодня з 10.00 до 13.00 на телеканалі ТЕТ та у YouTube, ведучі Людмила Барбір, Єгор Гордєєв та Олександр Попов розповіли щасливу історію порятунку маленького йорка на ім’я Дімон. А Соломія Вітвіцька зробила у соцмережі пост із цим милим собакою і показала, що відтепер у нього навіть є посвідчення працівника 1+1.

«Дімон – біженець із Стоянки, що під Києвом. Господарі не забрали його з собою коли тікали від війни – тож, кореспондент ТСН Олександр Загородний врятував песика і він тепер мешкає з нами в офісі 1+1! Наш антистрес і бойовий цуцик!», – написала Соломія та додала декілька спільних світлин.

У  «Сніданку з 1+1» телеведучі показали спеціальний сюжет, як зараз виглядає телеканал в умовах військового часу. Виявляється, багато хто із співробітників привели до офісу своїх домашніх улюбленців. Тепер поверхами бігають собаки, коти і навіть черепаха! Серед них і маленький Дімон, який навіть разом із Людмилою Барбір, Єгором Гордєєвим та Олександром Поповим провів телеефір. 

«Ми вже так усі звикли до Дімона, що навіть і не уявляємо, як будемо без нього вести наші ефіри», – посміхаючись, сказав Єгор Гордєєв.

Тепер Дімон щасливий – після ефіру він повертається до офісу свого спасителя – спеціального кореспондента ТСН Олександра Завгородного. Поки той готує нові сюжети для ТСН маленький йорк солодко спить, скрутившись калачиком. Працівники 1+1 по черзі доглядають малого – вигулюють, годують і розважають. Але коли приїдуть господарі, Дімона доведеться повернути. 

Глядачі, подивившись сюжет про Дімона, засипали соцмережі коментарями, у яких розповіли історії про своїх домашніх улюбленців, зазначивши, що навіть у такі жорстокі часи війни треба не забувати про людяність і співчуття до тварин.

«Допомагайте один одному, піклуйтеся і про братів наших менших. Ми – люди. Наші серця великі, добрі і гарячі», – закликала Соломія Вітвіцька.

Віримо у перемогу України та силу і міць ЗСУ!


Фото: пресслужба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top