Маленький хеппі-енд: телеведучі 1+1 врятували цуценят з притулку

Маленький хеппі-енд: телеведучі 1+1 врятували цуценят з притулку - 1 - изображение

Врятовані від війни песики житимуть в родинах Валентини Хамайко і Олександра Попова.

Валентина Хамайко поділилася подробицями порятунку. «Історія про неймовірно сміливих людей Паршину Анастасію та її чоловіка Олега Черкашина. Вони врятували із Ірпеня від загибелі 9 цуценят угорської вижли та їх маму і ще декілька собак». 

Ірпінь з перших днів опинився в епіцентрі бойових дій. Наталії — власниці розплідника — спочатку вдалося вивезти свою доньку та двох дорослих собак на Західну Україну в безпечне місце. 

Та цуценят вимушені були лишити в Ірпені із літньою мамою. Сподівались повернутися за ними через декілька днів. Та розгорнулися важкі бойові дії  — обстріли та бомбардування, місто опинилося у суцільній блокаді, а шляхи — зруйновані. Будинок, де залишилася літня мама разом з цуценятами зазнав пошкоджень від вибухової хвилі та був розстріляний кулями. Весь цей час мама з цуценятами знаходилися у підвалі. 

«Коли з Ірпеня нарешті відкрили гуманітарний коридор, на прохання Наталії відгукнулися волонтери —  Анастасія та Олег. Вони поїхали рятувати сім’ю. Кілометри йшли пішки і несли 9 товстеньких цуценят в клітці та вели на повідках дорослих собак. Вивезли до Києва, а вже там їх прихистила власниця зооготелю Оксана Крушельницька, котра у ці часи рятує тварин», — розповіла  Валентина Хамайко. 

І стався маленький хепі-енд серед жорстокої війни. Всі цуценята знайшли новий дім. Допомогла родина Валентини Хамайко, відгукнувся і телеведучий Сніданку. Вихідний Олександр Попов. Валя забрала додому хлопчика цуцика, Саша – дівчинку. 

Глядачі засипали соцмережі програми запитаннями, де зараз Валентина Хамайко, чи в безпеці і чому не з’являється в ефірі. На це Єгор Гордєєв розповів, що наразі місце, де живе родина телеведучої в безпеці. Чоловік Валентини разом з територіальною обороною патрулює околиці. Ми всі віримо, що незабаром будуть гарні новини. 


Фото: прес-служба 1+1

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top