Щастя до сліз: Еліна Світоліна зустрілася з юними тенісистами

Щастя до сліз: Еліна Світоліна зустрілася з юними тенісистами - 1 - изображение

Підопічні благодійного проєкту «Здійсни мрію» телеканалу 1+1 зустрілись зі своїм кумиром – українською тенісисткою, бронзовою призеркою Олімпійських ігор 2020 в Токіо – Еліною Світоліною! Зустріч вийшла дуже зворушливою та емоційною!

Мрійниці Ксюші Ноголь з містечка Вараш (Рівненська область) нещодавно виповнилось 18 років. Вона понад 4 роки чекала і мріяла познайомитися з зіркою тенісу Еліною Світоліною! Ксенія живе з невиліковною хворобою – цукровим діабетом 1-го типу. Дівчина постійно має робити уколи інсуліну – мінімум 6 разів на день, дотримуватися суворої дієти, аби жити… Це найскладніша форма діабету. 

Щоб не здаватися перед хворобою і задля підтримки здоров’я, Ксюша почала відвідувати теніс. Спорт допомагає їй! Але теніс – це щоразу випробування для дівчини – суцільний контроль навантаження, адже будь-який забій чи різкий стрибок рівня цукру в крові може призвести до проблем з імунітетом, серцем та інших ризиків.

Щастя до сліз: Еліна Світоліна зустрілася з юними тенісистами - 2 - изображение

Ксенія все долає, важко працює і старається заради любові до тенісу! Спорт зміцнює дівчинку і дає їй надію, віру в себе та майбутнє! Ксенія робить успіхи на рівні здорових однолітків, а надихає її на це – тенісистка Еліна Світоліна. Саме завдяки Еліні Ксюша захопилася тенісом. Дівчина передивилась усі інтерв’ю та матчі спортсменки й навіть намалювала Еліну з ракеткою для Космічного Променя мрій і звернулася до «Здійсни мрію»! І цей день настав! Ксенія почула особисто слова підтримки від свого кумира!

Щастя до сліз: Еліна Світоліна зустрілася з юними тенісистами - 3 - изображение

Ведуча Проспорт на 1+1 Валерія Ковалінська влаштувала для мрійниці сюрприз – зустріч з першою ракеткою України! Ксюша приїхала у центр Києва на звичайну прогулянку, але тут на них вже очікували Валерія Ковалінська та Еліна Світоліна. Побачивши тенісистку, Ксенія розридалась від щастя! Дівчина була глибоко вражена та зворушена! Іменита спортсменка прилетіла до Києва на кілька днів – на відкриття своєї зірки на Площі зірок. 

Щастя до сліз: Еліна Світоліна зустрілася з юними тенісистами - 4 - изображение

«Приємно було бачити щасливі очі! Мрії здійснюються!», – поділилась Валерія Ковалінська. 

Також Ксюша розділила свою мрію з 13-річним Андрієм Бородатюком з Києва. За збігом обставин – нещодавно хлопець взяв участь в Уроці Мрій в Охматдиті й звернувся з проханням теж познайомитися зі Світоліною.

Андрій займається тенісом з 5 років, і вже призер багатьох турнірів. Хлопчик каже, що теніс – його життя і прагне стати всесвітньовідомим тенісистом.

Щастя до сліз: Еліна Світоліна зустрілася з юними тенісистами - 5 - изображение

Але на шляху до мрії стала хвороба… Раптово, після одного з тренувань, Андрій відчув сильний біль у нозі. У лікарні поставили діагноз – хронічний остеомієліт. Це запальне захворювання кісткової тканини, у випадку Андрія – п’яткової кістки. Йому зробили операцію, і почався шлях до одужання – місяць у лікарні, 4 місяці носіння гіпсу. Досі хлопцю тяжко ходити, але прогнози лікарів втішні – надія повернутися до спорту є. І зустріч зі Світоліною – це потужний заряд енергії, щоб не здаватися і боротися за здоров’я заради нових тенісних перемог!

Ксюшу та Андрія запросили на імпровізовану вуличну сцену до Еліни, а після заходу вони мали змогу познайомитися з нею особисто, зробити спільні фото і поспілкуватись. Світоліна розповіла про свої перші кроки у великому спорті, як проходять тренування, і що потрібно робити, аби стати професійним гравцем. 

Щастя до сліз: Еліна Світоліна зустрілася з юними тенісистами - 6 - изображение

«Я рада, що можу допомогти новому поколінню тенісистів своїм досвідом!», – розповіла Еліна Світоліна. 

Зустріч зі спортсменкою «запалила» та надихнула мрійників! Вони пообіцяли Еліні й собі боротись із недугами, продовжувати тренуватись і досягати нових висот у тенісі! 

«Я впевнена – про Ксюшу та Андрія ми ще точно почуємо, як про майстерних спортсменів! Мрії – потужний мотиватор! Дитині, яка щиро мріє – усе до снаги! Саме про це проєкт «Здійсни мрію». Наша місія – надихати маленьких пацієнтів лікарень вірити, мати надію на краще майбутнє! Щоб вони протистояли хворобі так само як і супернику на корті! З жагою перемогти!», – прокоментувала Лідія Таран, кураторка благодійного проєкту «Здійсни мрію».


Фото: прес-служба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top