Фіналістка “Холостяк-11” Даша Ставніча: “У мене немає жодних принципів у харчуванні!”

Даша Ставніча

Фіналістка 11 сезону “Холостяка”, спортсменка і блогерка Даша Ставніча дала ексклюзивне інтерв’ю для нашого видання. Даша розповіла, що в її житті змінилося після проєкту, як ставитися до хейтерів, а також – поділилася нюансами свого харчування і мотивації для тренувань.

Дашо, більшість дізналася про вас після участі в “Холостяк-11”. Розкажіть, як змінилося життя після цього проєкту?

Так, ви маєте рацію, більшість моєї аудиторії дізналася про мене після проєкту. Але водночас кардинальних змін я на собі не відчула. Як і раніше, займаюся просуванням спорту і веду блог на цю тематику. Намагаюся бути максимально корисною для своїх підписників.

А з якимись мінусами впізнаваності ви зіткнулися? Чи багато хейтерів, як на них реагуєте?

Звичайно, як же без хейтерів (усміхається). Я абсолютно спокійно ставлюся до критики на свою адресу, ба більше – вона мене мотивує не зупинятися на досягнутому.

Я завжди дотримувалася приказки: “Скільки людей – стільки й думок”. Усі люди різні – і в цьому наш плюс.

 Як відомо, незважаючи на те, що ви не знайшли кохання на проєкті, це сталося в реальному житті. Розкажіть, якщо не секрет, як ви познайомилися зі своїм обранцем, і чим він вас підкорив?

Познайомили нас спільні друзі, за це їм і спасибі. А підкорив він мене своєю харизмою і манерами. Так, на проєкті я не знайшла кохання, але здобула там безцінний досвід, з яким наразі просуваюся далі.

Фіналістка Холостяк-11 Даша Ставніча: У мене немає жодних принципів у харчуванні! - 1 - изображение

Які найголовніші якості ви цінуєте в чоловікові, і що для вас – категорично неприйнятно. категорично неприйнятно?

Для мене цінно, коли чоловік має рішучість, вірність і чуйність. А ось неприйнятно – брехня. 

 Наскільки важлива зовнішність чоловіка? На що в зовнішньому вигляді звертаєте увагу відразу під час знайомства?

Дуже цікаве питання. Оскільки щодо цієї теми зараз виникає безліч суперечок. Для одних зовнішність – головний критерій, за яким аналізують людину, а для інших – вона не відіграє ролі.

У мене щось середнє – я не зациклююся на зовнішності людини, але водночас для мене перевагою виступає саме доглянутість: гарне й охайне волосся, приємні парфуми, грамотна й упевнена мова тощо.

 Ви – професійна спортсменка і тренерка. Які плюси та мінуси  спорт приніс у ваше життя?

Спорт – це величезний плюс у житті будь-якої людини. Адже завдяки йому, ми отримуємо прекрасне тіло і здоровий організм.  З мінусів – травми, оскільки більшість професійних спортсменів закінчили свою кар’єру саме через них. Тому, будьте пильними і не робіть помилок, які можуть бути плачевними. Допомога професіонала завжди важлива і потрібна.

Фіналістка Холостяк-11 Даша Ставніча: У мене немає жодних принципів у харчуванні! - 2 - изображение

У багатьох дівчат не вистачає мотивації, щоб займатися спортом і правильно харчуватися. Ваша порада – як її знайти?

На мій погляд, багато дівчат хочуть займатися спортом, і у них є мотивація “прибрати животик, підкачати прес або попу”. Але вони цього не роблять через лінь!

Мотивації достатньо навколо: наприклад, ми відкриваємо Інстаграм, дивимося на публікації інших людей, де всі такі красиві, підкачані, доглянуті. Хіба це не мотивація!? Адже кожен може бути навіть кращим за тих дівчат у соціальних мережах!

 До речі, про харчування. Яких дієтичних принципів, Ви самі дотримуєтеся? Що з не найкориснішої продукції дозволяєте собі? Які ваші гастрономічні слабкості?

У мене немає жодних принципів у харчуванні. Я їм усе, що хочу, але не передаю. Часто пробую різні дієти, для того щоб розвіяти міфи. Зі слабкостей – це, звісно ж, солодощі. Але, повторюся, має бути підрахована норма калорій, і все буде чудово.

Чи були у вас комплекси щодо зовнішності? Що допомогло прийняти і полюбити себе?

Мені здається, не існує людини без комплексів. У мене це вушка. Але я переросла той період, коли оточуючі робили на цьому акцент. Ми всі не ідеальні – пам’ятайте про це!

Фіналістка Холостяк-11 Даша Ставніча: У мене немає жодних принципів у харчуванні! - 3 - изображение

Багатьох восени наздоганяє осіння хандра. Чи знайома вона вам, і як підвищуєте настрій?

На жаль, але знайома… Часто бувають перепади настрою, і найчастіше він сумний через погоду.  Дивишся на вулицю, а там так холодно, сіро, похмуро – через це на душі стає сумно.

Любите готувати? Ваша фірмова страва?

Готувати люблю, але не для себе. З фірмового все, бо готую рідко, але влучно! (сміється) Вкладаю свою душу в цей процес, і тому виходить шедевр. 

Хотіли б спробувати себе в якихось нових сферах діяльності? Які ще у вас хобі?

На даний момент мені хочеться бути більш пластичною. А що, як не танець, може мені в цьому допомогти? Ще я почала захоплюватися малюванням, оскільки воно дуже розслабляє. Обожнюю подорожувати світом. І все це мене мотивує рухатися далі!

Фіналістка Холостяк-11 Даша Ставніча: У мене немає жодних принципів у харчуванні! - 4 - изображение

Дашо, що ви вважаєте своїм головним життєвим досягненням на даний момент, і чого хотіли б досягти протягом наступних 5 років?

Я займаюся тим, що мені до душі і що приносить дохід. Ну а те, що буде через 5 років, це сокровенне (усміхається).


Текст:  Тетяна Зайцева

Фото: особистий архів Даші Ставнічої


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top