Повний зал, сотні ліхтариків та зіркові дуети: гурт СКАЙ відзначив своє 20-річчя

Повний зал, сотні ліхтариків та зіркові дуети: гурт СКАЙ відзначив своє 20-річчя - 1 - изображение

17 жовтня у Жовтневому палаці легендарний гурт СКАЙ зіграв великий ювілейний концерт на честь свого 20-річчя. У неймовірному супроводі симфонічного оркестру Збройних Сил України та хору – гості почули кращі хіти рок-легенди, а також стали першими слухачами пісень з нового альбома.

Цього ж дня свій день народження святкував і незмінний фронтмен гурту Олег Собчук, якого постійно зворушливо поздоровляли не тільки глядачі, а й зіркові гості, з якими артист співав у цей вечір дуети – Злата Огнєвіч, Арсен Мірзоян, гурти Без Обмежень і Kozak System.

Повний зал, сотні ліхтариків та зіркові дуети: гурт СКАЙ відзначив своє 20-річчя - 2 - изображение Повний зал, сотні ліхтариків та зіркові дуети: гурт СКАЙ відзначив своє 20-річчя - 3 - изображение Повний зал, сотні ліхтариків та зіркові дуети: гурт СКАЙ відзначив своє 20-річчя - 4 - изображение

“Без перебільшення – це був наймасштабніший і найграндіозніший концерт в історії гурту СКАЙ. І це був найкрутіший День народження в моєму житті. Емоції просто зашкалювали. Пів-залу плакали. Здавалося, що цієї енергії нам вистачить на все життя”, – поділився враженнями Олег Собчук.

Зазначимо, що цю концертну програму СКАЙ вже зовсім скоро планує грати в інших містах України. Тож слідкуйте за соціальними мережами гурту, що б не прогавити можливість перейнятися дивовижним світлом, яким Олег Собчук вміє магічно наповнювати зі сцени своїх глядачів.

Повний зал, сотні ліхтариків та зіркові дуети: гурт СКАЙ відзначив своє 20-річчя - 5 - изображение Повний зал, сотні ліхтариків та зіркові дуети: гурт СКАЙ відзначив своє 20-річчя - 6 - изображение Повний зал, сотні ліхтариків та зіркові дуети: гурт СКАЙ відзначив своє 20-річчя - 7 - изображение


Фото: прес-служба гурту


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top