«Her identification»: український бренд Juliya Kros в Парижі

«Her identification»: український бренд Juliya Kros в Парижі - 1 - изображение

Український бренд жіночого одягу Juliya Kros був заснований Юлією Перекрьостовою в 2015 році. Після дебютного показу колекції SS2016 бренд є постійним учасником Ukrainian Fashion Week. У сезоні FW21-22 і SS2022 бренд був представлений в Парижі в рамках Паризького Тижня Моди.

«Her identification»: український бренд Juliya Kros в Парижі - 2 - изображение «Her identification»: український бренд Juliya Kros в Парижі - 3 - изображение «Her identification»: український бренд Juliya Kros в Парижі - 4 - изображение

В рамках презентації нової колекції SS2022 в Парижі з 30.09 по 06.10 в CUBE SHOWROOM бренд представить проект «Her identification», який представляє собою перформанс-показ. Метою показу є не просто представити концептуальну стилістику бренду, засновану на варіативності і трансформаціях, а й показати моду без огранки стереотипами про те, що тільки загальноприйняті параметри моделі можуть передати естетику образу. Саме тому для проведення показу були запрошені моделі 40+, де головним визначальним фактором був не вік і параметри, а характер, активна життєва позиція і самодостатність. Саме така жінка є джерелом натхнення для дизайнера, наділяючи речі своєї харизматичною енергетикою.

«Her identification»: український бренд Juliya Kros в Парижі - 5 - изображение «Her identification»: український бренд Juliya Kros в Парижі - 6 - изображение «Her identification»: український бренд Juliya Kros в Парижі - 7 - изображение

Головна ідея показу-перформансу – це показати одяг не на на моделі, а на кінцевому споживачі, для якого і створюються образи колекцій.


Фото: прес-служба бренду


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top