В кінотеатрі «Оскар» відбулася масштабна прем’єра 25-го ювілейного фільму Бондіани – «007: Не час помирати»

В кінотеатрі «Оскар» відбулася масштабна прем’єра  25-го ювілейного фільму Бондіани – «007: Не час помирати» - 1 - изображение

29 вересня в кінотеатрі «Оскар», Gulliver,  відбулася масштабна прем’єра 25-го ювілейного фільму Бондіани – «007: Не час помирати». На вишукану локацію в Києві завітали українські селебрітіз, телеведучі та представники галузі культури та спорту, серед яких Олександр Шовковський, Сергій Притула, Катерина Осадча, Соня Плакидюк, Ольга Фреймут, Даша Трегубова, Ірина Заря, голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук.

«007: Не час помирати»

Зображення 1 з 21

Урочистий івент також відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні пані Мелінда Сіммонс: «У цьому фільмі Денієл Крейґ з’являється у ролі Джеймса Бонда уп’яте і востаннє. За 15 років у цій ролі він сам уже тісно асоціюється із агентом 007. Ми, звичайно, сумуватимемо за паном Крейґом у ролі Бонда, але, звісно, уже з цікавістю обговорюємо, хто візьме на себе цю роль наступним. Одне можна сказати точно: у Британії багато талановитих акторів, які прекрасно виглядали б у цій ролі. Фільм «007: Не час помирати» — це велика гордість для британської кіноіндустрії, і яскравий приклад креативу, який може запропонувати Велика Британія», — відзначила пані Посол.

Медіа-партнер фільму: L’officiel Hommes. Офіційні партнери показу: Делікатес-маркет Le Silpo, Gulliver, Land Rover.

«007: Не час помирати»

Зображення 1 з 42


Фото: прес-лужба “Оскар”


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top