«Color boom»: нова колекція від бренду Zharko

«Color boom»: нова колекція від бренду Zharko - 1 - изображение

Нова колекція від бренду Zharko «Color boom» – це вибух кольору, поєднання яскравості зі сміливістю. Саме через колір, дизайнер бренду Жарікова Катерина, хоче додати більше виразності в життя кожного. Одяг має підкреслювати основні риси за допомогою вдалого поєднання кольору та фактури.

 

Колекція створена, щоб дарувати радісні емоції її власнику. Тут поєднується ціла палітра модних відтінків нового сезону: фуксія, насичений лайм, синій електрик, помаранчевий, ліловий. В колекції використовуються змішання різних фактур: це і блиск, паєтки, букле, плащові тканини, прозора сітка. Родзинкою всієї колекції є наш фірмовий знак – кольорові ляпи фарби. Цей принт можна побачити у верхньому одязі, в оздобленні сумок та топів.

 

Гармонійне поєднання теплих фактур з легкою прозорою сіткою простежується у моделях колекції. В цьому сезоні характерні для бренду пуховики дизайнер пропонує у соковитих насичених відтінках, з орнаментами та принтами. Бренд Zharko підтримує напрямок sustainability, приділяючи велику увагу якості речей, з турботою про безпеку людей і навколишнє середовище. Сумки в колекції виготовлені з вторинного використання джинсової тканини.

 


Фото: пресс-служба бренда 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top