Тиждень моди BCEFW в Будапешті: як це було

Тиждень моди BCEFW в Будапешті: як це було - 1 - изображение

Понад 2 000 людей відвідали головну подію Центральноєвропейського тижня моди в Будапешті (BCEFW), який цієї осені відзначає свій 10-й ювілей, організований Угорським агентством моди та дизайну (HFDA) у Музеї образотворчих мистецтв.

Загалом 24 бренди показали свої новинки на подіумі. Крім угорців, на тижні моди в Будапешті були представлені два польських і сім українських дизайнерів. 

Українські дизайнери на BCEFW

Ювілейна подія BCEFW приділила особливу увагу українським модельєрам. На показі були представлені бренди GUDU та DARJA DONEZZ, а також Ukrainian Collective Show, у якому колекції представили: KIR KHARTLEY, SIDLETSKIY, STARCHAK, YADVIGA NETYKSHA та LISABO. Десятий ювілейний BCEFW був проведений в дусі співпраці: Агентство підтримує Українські таланти і всіляко дякують за співпрацю з Ukrainian Fashion Week.

GUDU

DARJA DONEZZ

KIR KHARTLEY

YADVIGA NETYKSHA

STARCHAK

LISABO

Стильова панорама була дуже різноманітною; глядачі побачили колекції від класичних стилів до брендів вуличного одягу, і майже 30 супутніх подій окрасили сцену моди в Будапешті по всьому місту, тож загалом серію заходів прийняло майже 4 000 відвідувачів.

«Угорське агентство моди та дизайну постійно прагне підтримувати регіональних дизайнерів і зміцнювати взаємини між сусідніми країнами. Для нас особливо важлива гуманітарна допомога, тому ми, безумовно, хотіли допомогти українським дизайнерам представити свої колекції світовій модній спільноті під час 10-го BCEFW. Ми допомагаємо їм представити себе міжнародній аудиторії, оскільки через війну в Україні вони не зможуть показати свої колекції на батьківщині цього сезону. Як і на попередніх подіях, ми очікуємо гостей з усього світу, що стане чудовою нагодою для розширення міжнародних зв’язків брендів», – коментує Аніта Форінтош-Шукс, заступниця генерального директора Угорського агентства моди та дизайну.

Любителі моди та професіонали модної індустрії могли взяти участь у майже 30 додаткових заходах у період з 29 серпня по 4 вересня під час Центральноєвропейського тижня моди в Будапешті, включаючи круглі столи, майстер-класи, покази мод і навіть заняття йогою, а дизайнери навіть запропонували унікальні знижки в їх салонах. 

 BCEFW

BCEFW

 BCEFW

 BCEFW

Woman Magazine

Покази Тижня моди

Найочікуванішим пунктом програми BCEFW кожного сезону є дводенна серія модних показів, організована цього року майже 600 людьми. Картина була досить неоднозначною: одні дизайнери уявляли весну з традиційними квітковими візерунками та живими кольорами, а інші вже святкували літо моделями, натхненними подорожами на Схід. Також не бракувало елегантних виробів; глядачі могли помилуватися костюмами з блискітками та атласними вечірніми сукнями. Величезний інтерес оточував українські шоу; водночас великий успіх мали й польські дизайнери. У залі музею «Відродження» відвідувачі мали змогу придбати експоновані вироби дизайнерів аксесуарів між показами.

Серед угорських були представлені бренди AERON, ARTISTA, The DAIGE, EVELINFINK, Kata Szegedi, Katti Zoób, Nanushka, The NINI, PELSO, Romani, Sentiments, Thefour, Tomcsanyi, Viktoriavarga, Virag Kerenuy, Zsigmond.

Гості Тижня моди

Найвідоміший фешн-збірник Центральної Європи привабив як угорських знаменитостей, так і іноземних експертів. Серед останніх варто відзначити редакторів італійського L’OFFICIEL, британського Forbes, нью-йоркського The Cut та українського VOGUE. У першому ряду модних показів сиділи такі міжнародні інфлюенсери, як індійка Фархана Боді або французький стиліст, який одягає всесвітньо відомих знаменитостей, Лоїчка Грейс. Подію знову ж таки організували перед великими тижнями моди, тому організатори вітали серед гостей баєрів найбільших дистриб’юторів, які переглянули колекції, включно з найновішими моделями українських брендів, що стало результатом українсько-угорської співпраці ще в часі. усі їхні бюджети закупівель.

Woman Magazine

Зліва – Gili Biegun, Declanchan, Marwan Al Gharbi

Woman Magazine

Посередині – Chidozie Obasi

Woman Magazine

Grace Elena Banks, Loïcka Grâce

Woman Magazine

David Alarcón, MARTXEL MONTERO

 BCEFW

 BCEFW

 BCEFW

 BCEFW

Woman Magazine

BCEFW

BCEFW

BCEFW

 BCEFW

BCEFW


Фото: прес-служба BCEFW


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top