Незалежні від стереотипів

Незалежні від стереотипів - 1 - изображение

До 30-річчя Незалежності України WOWBODY запустили проєкт “Незалежні від стереотипів” із 7-ма пам’ятками для скачування – про харчування, тренування, сон, воду та турботу про себе.

Мета проєкту – популяризувати здоровий і щасливий спосіб життя та зруйнувати міфи в цій сфері.

WOWBODY – онлайн-програма тренувань, харчування та мотивації, створена професійними тренерами та майстрами спорту Анітою Луценко та Юлією Богдан. З 2012 року програма допомогла полюбити активність, позбутися зайвої ваги і зайвих установок у голові, змінити звички і спосіб життя десяткам тисяч людей по всьому світу.

Незалежні від стереотипів - 2 - изображение

WOWBODY – про турботу про себе, без дієт, заборон і виснажливих тренувань. Ми проти стереотипів, які склалися навколо здорового способу життя.

Аніта Луценко: “Не можна їсти макарони, картоплю і хліб. Здорове харчування – це дорого. Заборони собі солодощі. Пий щонайменше 2 літри води…Таких міфів десятки і в них вірять. Я теж колись думала: треба менше їсти, щоб мати гарне тіло”.

Юлія Богдан: “Є стереотип: щоб схуднути, сиди на низькокалорійній дієті. Часто чую: я їм 800, 900, 1000 калорій на день. Але така дієта уповільнює обмін речовин, знижує імунітет, з’являється апатія, втома і проблеми зі здоров’ям”.

А що насправді? Для того щоб худнути, потрібно їсти. Здорове харчування – смачно і доступно. Звичайна зарядка творить дива. Для тренувань необов’язково ходити в зал, можна присвячувати їм всього 20-30 хвилин на день вдома або в поїздці. Про це важливо говорити і знати.

Незалежні від стереотипів - 3 - изображение

У рамках активності
“Незалежні від стереотипів”
зібрали основні міфи, розвінчали їх і доповнили 7-ма корисними пам’ятками, які допоможуть:

– самостійно скласти смачне збалансоване меню;

– купити для нього все потрібне в супермаркеті;

– почати ранок з ідеальної зарядки для спини та постави – Сурії;

– виконати тренування і зняти втому в середині дня;

– закінчити вечір розслаблюючою йогою;

– пити достатньо води;

– піклуватися про себе.

Кожну пам’ятку можна завантажити, роздрукувати, повісити на видне місце і користуватися на здоров’я. Упевнені, ця інформація буде корисна багатьом. І будемо вдячні за розміщення анонсу проєкту на вашому ресурсі.

Давайте будемо незалежними від стереотипів!


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top