Михайло Ясинський розповів, чому українським слухачам не потрібен MORGENSHTERN

Михайло Ясинський розповів, чому українським слухачам не потрібен MORGENSHTERN - 1 - изображение

На YouTube-каналі Люкс ФМ вийшов новий епізод Люкс Подкасту з двома іменитими продюсерами – Михайлом Ясинським та Євгеном Фешаком. Гуру українського шоубізу розібралися, яку музику слухають українські меломани та яких артистів не вистачає в нашій країні.

Музичний продюсер Олі Полякової, Jerry Hail й Tayanna під час розмови про наболіле зазначив, що українська музика еволюціонує разом з елітами. І зараз в Україні формується новий прошарок спільноти, який буде задавати нові вимоги до майбутніх виконавців.

“У нас идет перезагрузка элит и в Украине нет примера успешного человека, так как все они находятся за границей. Элиты определяют мейнстрим. Когда у нас появятся представители золотой молодежи, известные люди, родители которых будут не зашкваренные, до тех пор у нас подобная среда не может быть на виду и не может продуцировать новых персонажей, особенно в музыкальной сфере. Так как у нас нет элит и нет успешной, денежной среды, где есть роскошь, дорогие машины, и где может возникнуть поющий персонаж”.

За словами Ясинського, в нашій країні занадто довго переймалися тим, що будуть слухати дорослі люди, а на молодь не звертали уваги. Саме тому, коли школярі подорослішали, пішли в університети і в них з’явилися кишенькові гроші, вони почали вимагати таких успішних співаків, як MORGENSHTERN, Даня Мілохін та інші закордонні артисти.

Михайло Ясинський розповів, чому українським слухачам не потрібен MORGENSHTERN - 2 - изображениеБільше того, відомий підприємець у сфері шоу-бізнеса говорить, що у найближчі роки українські виконавці запропонують молодшим слухачам продукт, який задовольнить їхні потреби, і який відволіче від популярних сьогодні закордонних артистів.

“Образ социально успешного человека, который продуцирует MORGENSHTERN, не совпадает с определенным социокультурным мейнстримом, который складывается в Украине. Есть некая вероятность, что украинцу не нужен MORGENSHTERN. Но пока, на сегодняшний день, девочка-блогерша, которая хочет быть успешной во вселенной Моргенштерна, в Украине реализовать себя не может, и поэтому она достигает определенного уровня и уезжает в Москву. На это влияет экономика и определенный социальный лифт”.

Саме тому Михайло Ясинський вважає, що ми маємо створити власний музичний всесвіт і зробити його цікавішим за чужий, однак, який він буде, поки ніхто не знає. І зараз, на його думку, український шоу-бізнес схожий на привокзальний базарчик, в якому можна знайти справжні діаманти й таланти, але який все ще досить хаотичний.


Фото: Люкс Подкаст


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top