Юлія Бельченко: “Ми щасливі з тими, кого любимо”

Юлія Бельченко: Ми щасливі з тими, кого любимо - 1 - изображение

Вона була загадкою з самого початку. На першій вечірці 11 сезону проєкту “Холостяк” на СТБ Юлія Бельченко отримала прізвисько “Зайчик” – завдяки своєму костюму і ніжності у спілкуванні. Але яка вона – одна з фавориток Михайла Заливака – в житті і ким була в минулому? Про почуття, ініціативу в стосунках та майбутнє з холостяком – у нашому інтерв’ю.

Юлю, найбільше про тебе говорять, як про учасницю “Холостяка-11”. А яким було твоє життя до проекту?

Моє життя було досить насиченим і контрастним. Я вчилася в університеті та працювала в музеї. Здобувала ступінь магістра і підробляла на заводі. Місяцями сиділа в офісі, а під час відпустки – подорожувала. Так само в моєму житті присутні заняття спортом і благодійність. Кожен мій день наповнений яскравими фарбами і добрими намірами.

В Instagram ти пишеш про амбасадорство проєкту допомоги тваринам “Щасливий берег”. Що тебе підштовхнуло цим займатися?

Я дуже люблю тварин. У дитинстві я завжди піклувалася про бездомних пухнастиків і часто приносила їх додому. Навіть хотіла стати ветеринаром, щоб допомагати всім тваринам, але боюся крові. Тому допомагаю як волонтер. Тварини не можуть попросити про допомогу, а просто терплять і страждають. Вони не заслужили цього.

Як ти потрапила працювати на завод?

На заводі я підробляла в студентські роки в Польщі. Роботу обирала ту, яку можна було поєднувати з парами. Перший конкурс краси в моєму житті був під кінець мого навчання в Польщі, він проводився серед студенток. Решта конкурсів були вже в Києві, коли я повернулася на Батьківщину. У цей час я вже працювала SMM-менеджером.

Як ти наважилася піти на конкурс “Міс Україна Всесвіт” у 2019 році? Що для тебе означав цей крок?

Для мене це було, немов стрибок із парашутом. Дуже хвилююче і трохи страшно. Конкурс краси – це моя дитяча мрія. Мені завжди здавалося, що учасниці, як героїні казок, у красивих сукнях і з короною. Але головна мета участі в конкурсах краси – це робити добро в більшому масштабі, долучити до цього величезну кількість людей, нагадати їм про соціальну відповідальність.

Юлія Бельченко: Ми щасливі з тими, кого любимо - 2 - изображение

Ти була фанаткою проекту “Холостяк” до своєї участі? Які сезони дивилася?

Я дуже романтична і сентиментальна. Вірю в кохання, як у казці. Тому так, я дивилася проект, практично всі сезони, плакала і раділа разом з учасницями.

Як ти дізналася, що пройшла кастинг? Які були емоції та очікування?

Я ніколи не думала, що візьму участь у проекті, адже я інтроверт і не люблю великої уваги до себе. Усе сталося спонтанно і так швидко, що сама не одразу усвідомила, що я одна з учасниць. Емоції були спокійні, оскільки мені не вірилося, що це відбувається зі мною. Потім, через кілька днів, звісно, накрило. Я переживала, хто Холостяк, чи сподобається він мені, чи сподобаюся йому я, які будуть конкурентки та інші банальні думки.

Можеш описати один день на проєкті? Як він проходить?

У нас ненормований графік. Підйом, макіяж, зачіски. Коли інші учасниці на побаченні, ми збираємося на посиденьки. Потім знімаємо інтерв’ю. Також може бути зйомка реклами. Іноді в нас є кілька годин вільного часу. Ми обговорюємо одяг зі стилістами, їздимо на примірки. У разі отримання запрошення на побачення, графік зовсім інший, але ми ніколи не знаємо, що на нас чекає на зустрічі з Мішею.

Ти володарка першого поцілунку з Мішею на проекті. Що для тебе означає перший поцілунок із чоловіком?

Ще на першому побаченні я звернула увагу на те, що ми дуже схожі з Мішею і навіть говоримо однаковими фразами. Дуже рідко можна ось так одразу налагодити контакт із чоловіком. Я рідко так швидко зближуюся з людиною. Міша з перших хвилин викликав у мене довіру і велику симпатію. Перший поцілунок для мене – вирішальний. За ним я суджу, наскільки ми з чоловіком підходимо одне одному, чи можуть у нас бути романтичні стосунки.

Юлія Бельченко: Ми щасливі з тими, кого любимо - 3 - изображение

На проєкті ти часто говориш про ініціативу. Як далеко ти готова йти у стосунках, щоб привернути увагу чоловіка?

Справа не в ініціативі або її відсутності. Важливо розуміти, заради кого все це робиться. Для когось я б не напружувалася, просто чекала б його проявів. Уся справа в самій людині. Якщо чоловік мені дорогий, я готова робити кроки назустріч, але тільки поки відчуваю, що мої почуття взаємні і в наших стосунків є майбутнє.

У сьомому випуску “Холостяка” тобі довелося віддати своє побачення іншій учасниці. Чому ти вирішила не боротися за нього до кінця?

Про таке покарання за програш я дізналася вже коли все сталося. Мені не хотілося віддавати побачення. Але я себе поважаю і вважаю, що, якщо чоловік захоче побачитися, він запросить мене на побачення без правил, покарань та ігор. Для мене важливо було, як вчинить у цій ситуації Міша, адже не тільки дівчина має боротися за стосунки – це завдання для двох.

За час на проєкті ти вже достатньо впізнала Мішу. Як думаєш, яка дівчина йому потрібна для щасливого життя?

Я думаю, що справа не в якихось якостях або рисах характеру. Ми щасливі з тими, кого любимо, і хто відповідає взаємністю.

Текст: Вікторія Покатілова
Фото: прес-служба СТБ


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top