Jerry Heil переспівала пісню з мультсеріалу «Чіп і Дейл»

Jerry Heil переспівала пісню з мультсеріалу «Чіп і Дейл» - 1 - изображение

Співачка Jerry Heil виклала відео, в якому озвучує головну музичну тему анімаційного серіалу «Чіп і Дейл: Бурундучки-рятівнички», та розповіла про свою заповітну мрію.

Відео з‘явилося на аккаунті Jerry Heil в TikTok, який живе трохи окремим життям від інших її сторінок в соцмережах. За сторінкою в TikTok, де Яна дозволяє собі бути менш серйозною, слідкує вже більше 140 тисяч підписників, а її веселі креативи зібрали 1,3 мільйони вподобайок.

У цьому ролику Jerry Heil переспівує головну тему з саундтреку мультсеріалу «Чіп і Дейл», який був створений в 1989-1990-х роках і транслювався українським телебаченням в 2000-х. Разом із «Качиними історіями» цей мультик став одним із перших анімаційних серіалів Disney, що широко транслювались на території країн СНД. Жартівливо звертаючись до ностальгічних відчуттів «бумерів» (саме так називають покоління, що зростало в 2000-х), Jerry Heil розповіла про свою заповітну мрію: озвучувати принцес Disney.

@jerryheil

Хто пам’ятає цю пісню?💖 як я мрію озвучувати мультики, ви б знали!🐼 #влюбомстиле #chipndale #jerryheil #охрана_отмєна #охранаотмена #рек

♬ original sound – Jerry Heil


Фото: прес-служба

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top