«Країна сонячних зайчиків»: соціальний проєкт, який об’єднав зірок українського шоу-бізнесу

«Країна сонячних зайчиків»: соціальний проєкт, який об’єднав зірок українського шоу-бізнесу - 1 - изображение

Олег Маслюк та Євгеній Янович

«Країна сонячних зайчиків» – це проєкт, що має на меті висвітлити 12 соціальних тем та звернути увагу українців на важливі питання. Ці теми, в більшості, не мають гучного розголосу у суспільстві: сексуальна освіта дітей, насильство в сім’ї, фейки, толерантність, захист тварин, кібербулінг, життя після війни, проблеми людей поважного віку, донорство, залежності, еко-проблеми, благодійність та натхнення.

«Країна сонячних зайчиків»: соціальний проєкт, який об’єднав зірок українського шоу-бізнесу - 2 - изображение

Іван Мелашенко, Євгеній Янович, Григорій Шевченко та Юрій Громовий

У головних ролях проєкту виступили зірки українського шоу-бізнесу: Олександр Рудинський, Аліна Паш, Олександр Тодорчук, Ахтем Сеітаблаєв, Ігор Кондратюк, Світлана Тарабарова, Марія Артеменко, Ольга Сумська, Анна Добриднєва, Ольга Цибульська та інші.

«Країна сонячних зайчиків»: соціальний проєкт, який об’єднав зірок українського шоу-бізнесу - 3 - изображение

Євгеній Янович

«Мені взагалі сподобалась й ініціатива, й ідея проєкту. Це ж так круто – уміти виділяти надважливі теми по-новому, показувати їх з різних сторін. З усіх коротких метрів найбільше запам‘ятались ролики про кібербулінг та здачу крові, вразили мене» – поділилась своїми враженнями Аліна Паш.

«Країна сонячних зайчиків»: соціальний проєкт, який об’єднав зірок українського шоу-бізнесу - 4 - изображение

Євгеній Янович та Ярмак з дружиною Анною та донькою

Автором ідеї проєкту виступив співзасновник та актор студії «Мамахохотала» Євгеній Янович: «Країна сонячних зайчиків» – це, в першу чергу, про просвіту. І ми використовуємо не нудні повчання, а творчість. Ми говоримо про важливі речі не заїждженими тривіальними фразами, а креативом та емоціями. Це проєкт про те, що варто усвідомити, ХТО ми й ДЕ ми. А також, ЩО навколо нас. І, маючи усвідомлення, почати діяти».

«Країна сонячних зайчиків»: соціальний проєкт, який об’єднав зірок українського шоу-бізнесу - 5 - изображение

Євгеній Янович та Олеся Романова

Першими побачити короткі метри мали змогу гості прем’єри: Аліна Паш, Ярмак, Олеся Романова, Аня Гресь, Олег Маслюк, Поліна Ткач, Слава Соломка та інші.

«Країна сонячних зайчиків»: соціальний проєкт, який об’єднав зірок українського шоу-бізнесу - 6 - изображение

Євгеній Янович та Аліна Паш

Євгеній також поділився, як зустрічали новий проєкт і своїми першими враженнями після показу: «Дуже тепло! Кожен короткий метр отримав свою порцію оплесків від глядачів, що максимально важливо для режисерів. А ще після показу було відчуття того, що мало. Це підтвердили й друзі, які казали, що їм хотілося ще, а час швидко пройшов. Коротше, говорю ці слова і не вірю, що все відбулося. Було саме так, як і мало бути».

«Країна сонячних зайчиків»: соціальний проєкт, який об’єднав зірок українського шоу-бізнесу - 7 - изображение

Дмитро Шмурак та Євгеній Янович

Над 12 короткометражними фільмами працювали молоді українські режисери, серед яких Христина Сиволап (фільм «Віддана»), Аля Бухтіярова («Зустріч однокласників» й «Бурштинові копи (2021)») та Дмитро Шмурак (серіал «Великі Вуйки»).

«Коли тобі телефонує Євгеній Янович – це одразу пропозиція, від якої важко відмовитися. Тим більше, коли Женя просить створити соціальну роботу на таку тему. Знімання проходили легко і швидко: всіх захопила ідея й наша задача була реалізувати задум якісно, не дивлячись на стислі терміни та інші обмеження. Як круто, що є можливість створювати в Україні таку кількість важливих проєктів» – розказав режисер короткого метру «Таємний Санта» Дмитро Шмурак.


Фото: прес-служба студії «Мамахохотала»


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top