Санта Дімопулос та Надія Мейхер прокоментували свій пристрасний пасодобль на «Танцях з зірками»

 
Санта Дімопулос та Надія Мейхер прокоментували свій пристрасний пасодобль на «Танцях з зірками» - 1 - изображение
На телеканалі «1+1» відбувся сьомий прямий ефір головного танцювального шоу країни «Танці з зірками» – вечір латини. На паркеті,окрім вражаючих танцювальних номерів у виконанні зіркових учасників, панували справжні пристрасті та запекла конкуренція. Одним з найяскравіших моментів сьомого ефіру став пристрасний танець двох головних конкуренток сезону «чорної пантери» Санти Дімопулос та Надії Мейхер
 
Минулого тижня Санта Дімопулос у прямому ефірі шоу «Танці з зірками» запропонувала Надії Мейхер станцювати на паркеті пасодобль у парі. Учасниць чи не з першого ефіру охрестили головними конкурентками сезону, а після виступів на паркеті судді час від часу порівнюють екс-учасниць гурту «Віа Гра», називаючи їх чи не найсильнішими учасницями проекту, які мають усі шанси потрапити до фіналу. На один з таких коментарів зірка Санта Дімопулос відповіла неочікуваним зверненням до своєї «суперниці» у шоу, де зазначила, що незважаючи на те, що всі учасники у шоу конкуренти і щотижня хтось покидає проект, вона неабияк поважає Надію і пропонує їй станцювати жіночий пасодобль у парі – вперше у цьому проекті. Надя виклик прийняла та погодилася на спільний танець.
 
Історія отримала продовження під час сьомого прямого ефіру «Танців з зірками», де головні конкуренти вийшли на паркет та виконали яскравий пасодобль під вже легендарний хіт Beyoncé – Run the World, де завершальним акордом у танці став пристрасний поцілунок двох екс-учасниць гурту «Віа Гра». Танцювальний перформанс на паркеті неабияк вразив не лише суддів проекту, а й телеглядачів, які залишають свої емоційні коментарі на сторінках проекту у соціальних мережах. Зокрема, запрошений суддя сьомого прямого ефіру, екс-учасник “Танців з зірками” Іраклі Макацарія зазначив: “Це було просто незабутньо! Ви спалили паркет. Браво, дівчата, я аплодую вам стоячи,” –  сказав суддя. Його думку підтримала і найсуворіша суддя проекту Катерина Кухар, яка запропонувала Іраклі подарувати дівчатам троянди.
Санта Дімопулос та Надія Мейхер прокоментували свій пристрасний пасодобль на «Танцях з зірками» - 2 - изображение
 
За лаштунками учасниці зізналися, що, зважаючи на тему ефіру та характер танцю, намагалися вкласти у виступ багато вогню та пристрасті.
 
«Незважаючи на те, що нас із Сантою сприймають за запеклих конкурентів, ми не змагаємося одна з одною, а працюємо кожна над собою. Тому, коли Санта минулого ефіру кинула мені виклик, я з радістю погодилась, адже це щось нове і дуже незвичне. Пасодобль у нас вийшов запальним та пристрасним, ми з Сантою вжилися у ролі настільки, що у фіналі піддалися емоціям, і це був мій перший поцілунок з жінкою», – зізнається Надія Мейхер.
 
У свою чергу, Санта Дімопулос прокоментувала виступ так:
 
«Я давно зазначала, що ставлюся до Надії з повагою та захопленням, і мені було дуже цікаво разом працювати над таким особливим танцем та постановкою. Я вражена тим, наскільки Надія відповідально ставиться до роботи, ми залишалися у залі для репетицій до пізнього вечора. У спілкуванні Надія дуже м’яка та приємна, а робота з постановкою та танцем – це ніби пожежа, крізь яку ми пройшли разом».
 
Нагадаємо, під час сьомого прямого ефіру пара Санта Дімопулос та Макс Леонов вперше отримала омріяні 40 балів та паркеті та очолила турнірну таблицю за результатами оцінок суддів.
 
Дивіться шоу «Танці з зірками» щонеділі о 21:00 на телеканалі «1+1».

Фото: прес-служба 1+1

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top