Софія Єгорова презентує яскраве mood video «Ми є любов» 

Софія Єгорова презентує яскраве mood video «Ми є любов»  - 1 - изображение

Співачка Софія Єгорова презентує яскраве mood video на ремікс «Ми є любов» (створений діджеями Shnaps & Sanya Dymov).

Mood video «Ми є любов» — це відео-настрій, яке дарує глядачам позитивні емоції, усмішку і враження. Стильні та яскраві образи артистки у кліпі змінюються один за одним. У відео Софія використала незвичайний художній прийом — взаємодія у кадрі відразу трьох Софій, у шести різних локаціях. Артистка співає, грає за діджейським пультом і на синтезаторі, робить екзотичні кольорові коктейлі, приміряє вбрання, катається на роликах, танцює, заряджаючи глядачів своєю енергією.

Mood video на пісню «Ми є любов» було створено відеопродакшеном ProDuck School під керівництвом режисера Інни Грабар. У новій відеороботі Софія Єгорова змінила 6 образів від українських дизайнерів: 7/11 Seven Eleven, MONSTRA, Iris та інші. Для роботи над образами співачка запросила зіркового стиліста Женю Кірієнко.

Софія Єгорова презентує яскраве mood video «Ми є любов»  - 2 - изображение

«Робота над відео була дуже насиченою. 10 днів підготовки та більше ніж 12 годин зйомок пролетіли, як одна мить! Поки ми зі стилістами у гримерці змінювали образи, на знімальному майданчику кипіла робота — перебудовували наступні локації для відео. Кожна година була розписана похвилинно, тому що потрібно було встигнути відзняти багато сцен. Всі працювали злагоджено і на позитивній хвилі.

Не обійшлося і без кумедних моментів у процесі зйомок. Коли знімали на сходинках, за режисерським задумом, одна Софія сидить зверху на сходах і кидає фрукти другій Софії, яка стоїть внизу. Комусь потрібно було залізти на самий верх, аж під стелю, і кидати вниз фрукти. Ця роль випала режисерові, Інні Грабар. Я стояла внизу біля сходів — це була сцена з нижньою Софією, а Інна скидала мені зверху по сходах апельсини, яблука, лимони. Для відео ми використали 500 фруктів.

Надвечір знімального дня мене чекало ще одне випробування. Вперше за багато років мені довелося стати на ролики й кататися в невеликому приміщенні. Було непросто встояти на місці та не впасти за декорацію, але я точно запам’ятаю це надовго!

Зйомки відео «Ми є любов» були дуже веселими й результат вийшов класним! Мені хотілося передати глядачам заряд позитиву і додати в буденність яскравих барв. Заходьте, дивіться, діліться, чекаю Ваших відгуків!» — розповіла про знімальний процес і нове відео Софія Єгорова.

Відео «Ми є любов» — легке, цікаве, створене передати атмосферу всієї пісні — таке ж вільне і танцювальне. За словами Софії, їй хочеться, щоб якомога більше людей дізналося в образах, відтворених нею в mood video, себе, в різних життєвих ситуаціях.

«Не потрібно сприймати танці, як заняття або тренування, куди потрібно збиратися, довго готуватися, бути серйозним і знати всі рухи. Можна просто увімкнути музику і стоячи на кухні або посеред вулиці — розслабитися, забути, що хтось дивиться, і отримувати задоволення, кайфуючи від танців.

Софія Єгорова презентує яскраве mood video «Ми є любов»  - 3 - изображение

 Цією роботою я хочу показати, що в кожному з нас насправді живе кілька особистостей. Головне, щоб кожна з них перебувала в гармонії з собою, і з навколишнім світом. Без любові до себе — нічого не буде. Якщо у тебе є любов до себе, любов до життя, то тільки тоді можна будувати гармонійні стосунки з коханою людиною. В кадрі — три Софії, три різні особистості в одній людині. У кожної з них — свій настрій, свої цілі та наміри, але їх об’єднує любов до життя, кожному моменту, емоціям», — доповнила співачка.


Інформація та фото надані Master Management

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top