Володимир Остапчук розповів про кумедну ситуацію з працівницею ескорту

Володимир Остапчук розповів про кумедну ситуацію з працівницею ескорту - 1 - изображение

Відомий український телеведучий Володимир Остапчук став гостем провокаційного шоу «Ж F*CKTOR», що виходить на YouTube-каналі Люкс ФМ. У першому випуску шоумен разом зі співаком Віталієм Козловським та ведучими Люкс ФМ Славою Дьоміним, Женею Фешаком і Беллою Огурцовою розмірковують на тему сексу по дружбі.

Під час відвертих розмов, Володимир Остапчук зізнався, що він не проти таких стосунків, але в його житті щось пішло не так:

«У меня никогда не было секса по дружбе, но я выступаю за любые проявления любви, если людям в этом комфортно. Также у меня нет женщин подруг, а все потому, что через 12 лет они думают, что будет двое детей и скандал на всю страну (іронічно)».

Однак, у телезірки були деякі стосунки з працівницею екскорт-служби. Справа у тому, що під час своєї роботи на телеканалі “Україна” Остапчуку довелося знімати сюжет про жінок найдревнішої професії людства.

«Ми поехали со съемочной группой на Броварской проспект. Несколько девушек стремались от нас, потому что мы подъехали на “ягуаре” с детским креслом. А нашей легендой было то, что я решил сделать подарок своему племяннику-звукорежиссеру, и тут нам попалась разговорчивая дама».

Виявилося, що спокушати чоловіків – це лише її додаткова робота, а насправді вона працює медсестрою. Більше того, вона розповіла, що частенько чоловіки замовляють “нічних метеликів” не заради інтиму, а для того, аби вони поприбирали у них вдома й наготували смаколиків.

Також ескорт-працівниця додала у розмові з Остапчуком, що один клієнт перевершив усі її очікування. Але ця історія настільки пікантна та гаряча, що її треба лише дивитися на нашому YouTube-каналі. Тож дізнавайся, чим закінчилася ця пригода і чи вийшов сюжет на телеекрани прямо зараз з Люкс ФМ!


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top