Jah Khalib у Києві: головний лірик сучасного хіп-хопу заспіває у столиці

Jah Khalib у Києві: головний лірик сучасного хіп-хопу заспіває у столиці - 1 - изображение

Ззовні — мужній та брутальний, а в душі — відвертий романтик, чиї пісні торкаються душі. Казахстанська хіп-хоп зірка Jah Khalib їде до Києва, аби дати концерт у столичному Osocor Residence.

Баха (справжнє ім’я артиста — Бахтіяр Мамедов) пише проникливі і зворушливі, однак водночас чоловічі пісні. Фірмовий співак, продюсер та бітмейкер — він вражає своїм неординарним музичним баченням й однаково добре знається й на ліриці, і на флоу, і на мелодиці. Саме тому пісні Jah Khalib западають у серце з першого прослуховування, а кліпи одне за одним б’ють рекорди на YouTube, так само, як і щирі інтерв’ю артиста.

Jah Khalib у Києві: головний лірик сучасного хіп-хопу заспіває у столиці - 2 - изображение

Музикант обожнює Київ. Не дарма він переїхав сюди, щоби писати останній альбом «Выход в свет». Тут, за словами Jah Khalib, навіть повітря насичене творчістю, тут так і хочеться творити щось нове й сучасне разом з однодумцями. Саме тому на свіжій платівці не обійшлося без фітів з українськими артистами (Джамалою, Maruv, Kyivstoner’ом).

Jah Khalib у Києві: головний лірик сучасного хіп-хопу заспіває у столиці - 3 - изображение

«Лейла», «Медина», «Мамасита», «Созвездие ангела», «Если чё, я Баха» — хіти Jah Khalib впізнають із перших нот, а в його гастрольному графіку неможливо знайти вільної дати. Однак для Києва, своєї «творчої Мекки», час у Бахи знайдеться завжди. 18 серпня він даруватиме музичну насолоду на столичній резиденції відпочинку Osocor Residence. Саме такими піснями й хочеться зустрічати осінь — ліричними, відвертими й рефлексивними.

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top