Katya Galuzinskaya: «З появою двох смужок на тесті наша сім’я стала іншою»

Katya Galuzinskaya: «З появою двох смужок на тесті наша сім’я стала іншою» - 1 - изображение

“Доброго раночку в обід” – щоденна мантра для десятків тисяч підписників блогерки @_galuzinskaya_. Вінницька інфлюенсер обожнює підтримувати своїх фолловерів мотиваціями на кожен день. Психолог у минулому, Катя довела – вміння бути з аудиторією на одній хвилі є запорукою успіху будь-якого онлайн-проекту. Про брендинг, розвиток блогу очима сучасної українки та довгоочікуване материнство дівчина розповіла Woman у перервах між дозвіллям з новонародженою донечкою та зйомками контенту.

Катю, після народження донечки ти одразу показала маленьку підписникам і розповіла усі деталі про пологи. Як фолловери реагують на твою відвертість?

Моя аудиторія дуже цінує правду у будь-якому прояві. В діректі часто отримую повідомлення з вдячними словами за історії без прикрас. Не бачу сенсу приховувати дитину, ставити смайлики на її обличчі на фотографіях. Ще до пологів я пообіцяла підписникам усе розповісти — від народження малечі до її перших днів життя.

Ти би хотіла, щоб твоя Марійка через декілька років стала юним блогером з тобою за компанію?

Мені здається, вона вже частково блогер. Вона – постійний герой моїх сторіс. Хоча поки це не її вибір. Що буде далі – побачимо (усміхається).

Katya Galuzinskaya: «З появою двох смужок на тесті наша сім’я стала іншою» - 2 - изображение

У своєму блозі ти розповідала, що вже оперативно відновлюєшся після пологів. З чого варто почати повернення у форму?

Спочатку обов’язково вичекати період сорок днів і нічим себе не навантажувати! Після орієнтуватись на свій стан та рекомендації лікаря. Я щоранку роблю вправи на «вакуум» живота і випиваю скляночку води. Це вже початок відновлення та очищення.

Який твій щоденний графік і як ти встигаєш створювати контент для блогу з появою малечі?

Наразі графік формує маленька Машуня. Вона мене навчила спати ночами! Коли є вільна хвилинка і донечка спить, я знімаю контент.

Як змінилися ваші стосунки з чоловіком після поповнення в родині?

Стосунки з чоловіком тільки покращились! З появою двох смужок на тесті наша сім’я стала іншою – з ще більшим розумінням та любов’ю. Чоловік дуже допомагає мені з маленькою. Коли нас стало троє, з’явилися нові почуття – батьківські. Це надзвичайно зближує.

Katya Galuzinskaya: «З появою двох смужок на тесті наша сім’я стала іншою» - 3 - изображение

Поза блогом ти також працюєш у сфері SMM. Що з власного досвіду вважаєш найважливішим аспектом успіху будь-якого онлайн-проекту?

Однозначно – віра у проект та натхнення! Якщо не буде щирого бажання розвивати проект, планувати контент і ставити конкретні цілі, то успіху не варто чекати просто нізвідки. Я дуже багато вкладаю у кожне фото, у кожен пост і завжди шукаю натхнення.

Ти часто розповідаєш про свою любов до обробки фото. Ти думала зайнятися створенням професійного фотоконтенту та зйомками?

Колись про це мріяла! Але на практиці зрозуміла, що працювати з людьми набагато важче, ніж з речами. Тож, наразі я створюю контент для магазину та інших сторінок. Плюс я створюю свої маски для сторіс і веду Telegram-канал про обробку. Поки що цього вистачає.

У сторіс ти щоранку бажаєш підписникам гарного дня і завжди посміхаєшся. Як налаштовуєш себе на продуктивний день після недоспаних ночей з немовлям?

У сторіс бажаю чудового дня не тільки підписникам, а і собі. Але у цій справі головне – оточення. Цьомчики зранку, відчуття підтримки, чоловік котрий дає декілька годинок вранці доспати без маленької та Машуня, котра своєю посмішкою надихає (усміхається).

Katya Galuzinskaya: «З появою двох смужок на тесті наша сім’я стала іншою» - 4 - изображение

Ти часто ділишся з підписницями підбірками своїх щоденних образів. Які модні тренди надихають тебе зараз?

Ретро-нотки, беж та комфорт у образах. Зараз мода дозволяє носити тренди та водночас відчувати зручність. Я вже почала ходити за обновками, багато стильних речей вже навіть на весну можна знайти у магазинах. Нові трендові покупки завжди тішать.

Окрім блогу ти давно займаєшся розвитком свого інтернет-магазину з прикрасами. Як популярність твого блогу допомагає в бізнесі?

Чесно кажучи, блог та магазин це зовсім окремі стихії. Можна навіть сказати, що у більшості випадків через магазин люди знаходять і мій профіль, а не навпаки. А хороша репутація блогера допомагає людям довіритися мені ще й як продавцеві.

Katya Galuzinskaya: «З появою двох смужок на тесті наша сім’я стала іншою» - 5 - изображение

У тебе в блозі не часто можна зустріти рекламу. За яким принципом ти відбираєш бренди для співпраці?

Головною умовою співпраці є «чесний відгук на продукцію чи послугу». Були випадки коли речі висилали на огляд дуже поганої якості – тоді повертала продукцію назад. Я ніколи не рекламую те, в чому не впевнена сама. Тому, кожна продукція спочатку проходить реальну ревізію, а потім я її рекомендую.

Як гадаєш, скільки сучасна жінка може дозволити собі бути в декреті і коли варто повернутися до заробітку грошей?

У кожного своя індивідуальна ситуація. Комусь нормально і на наступний день вже бути на роботі, а комусь так і не вдається повністю вийти з декрету. Я вже зараз стараюся суміщати час із донечкою разом з роботою та зйомками контенту.

Katya Galuzinskaya: «З появою двох смужок на тесті наша сім’я стала іншою» - 6 - изображение

Твоє життя кардинально змінилося наприкінці минулого року з появою дитини. Чого чекаєш від 2020-го?

Чекаю на перші свідомі обійми від донечки (усміхається). Але найбільше хочеться, аби наша сім’я ставала з кожним днем все міцнішою та люблячою. Це найголовніше за будь-що в житті!


Вікторія Покатілова

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top