Jerry Heil анонсировала песню для Евровидения-2020

Jerry Heil анонсировала песню для Евровидения-2020 - 1 - изображение

Украинская певица, автор и композитор Jerry Heil, которая попала в ДТП, рассекретила название песни для Нацотбора на Евровидение 2020.

Накануне в своем Instagram исполнительница хита «Охрана, отмєна» сообщила, что трек, который она написала для Национального отбора, посвящен теме веганства.

«Представляете? 2020-й объявлен годом вегана! Вы знали? Как совпало, что именно эта тема мне болела так, что я решила написать трек #VEGAN для выступления на Евровидении», – написала Jerry Heil в блоге.

Певица также опубликовала отрывок из той самой песни. По словам Jerry Heil, у нее еще нет полного лирик-видео, потому она будет публиковать композицию частично.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

А це просто відео зі сторіз♥️?? Поки немає повного лірик відео до пісні (і самої пісні?), буду постити шматочки! . Побутує думка серед багатьох людей «традиційного» харчування (нагадую, що я ще два роки тому спокійно їла м’ясо — більше того, я з родини м’ясників), що вегани агресивні: нападають на людей, які їдять м’ясні страви, з аргументами про вегетаріанство, яких ніхто не запитував і тд. Не знаю… я таких не бачила. Був навіть зворотній випадок, коли продавець веганських солодощів (зверніть на це увагу) в моєму місті розповідав мені, що людина — хижак. І я дійсно не запитувала? я просто хотіла сироїдну цукерку?? А ви зустрічали таких веганів? . P. S. Сходіть, будь ласка, потім в сторіз — обираємо обкладинку для треку #НЕБЕЙБІ?

Публикация от YouTube? JERRY HEIL (@thejerryheil)


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top