Іра Пістрюга: «У цьому році я звільнилась від емоційних блоків» 

Іра Пістрюга: «У цьому році я звільнилась від емоційних блоків»  - 1 - изображение

У минулому вчитель молодших класів, а зараз популярна Iнстаграм-блогерка Ipa Пiстрюга розповiла в ексклюзивному iнтерв’ю для Woman MAGAZINE про те, чому змiнила дiяльнicть, про екстрим в її життi та своїх улюблених блогерiв.

Іро, як відомо, в минулому ви були вчителем молодших класів. Розкажіть, докладніше про свій шлях від викладача до лайфстайл-блогера. Чи не сумуєте по вчителюванню?

Насправді, вже будучи блогером, мені було дуже тяжко піти зі школи. Це було дуже важко поєднувати, і я мала обрати щось одне. Думаю, ви знаєте, що саме я обрала (усміхається). Я була звичайною вчителькою молодших класів і записувала смішні відео в Інстаграм. Час від часу інші блогери звали мене зніматись у їх роликах, і, мабуть, саме в цій обстановці я вирішила, – хочу присвятити себе повністю цьому процесу. Коли я писала заяву на звільнення, в мене було вже 100 тисяч підписників. Це як один великий клас у школі.

Чому ви хотіли стати вчителем і чи допомагають вам якось сьогодні педагогічні знання? 

Я закінчила педагогічний коледж, і, одна з небагатьох у нас час, пішла працювати за спеціальністю. Можу точно сказати, що, працюючи в школі 4 роки, жодного разу не пошкодувала про це. Звичайно, школа, як і для учнів, так і для вчителів, дає багато знань та досвіду. Можу точно сказати, що школа навчила мене спілкуванню з людьми, дикції, зарядила мене енергію і я стала максимально стресостійкою.

Напевно, ви багато чому навчили діточок, а чому навчилися в них самі?

Не можу згадувати своїх діток без сліз щастя. Найповніше, чому можуть навчити діти – це щирості. Вони добре показують свої емоції, якими б вони не були. І це завжди притягує людей. У своєму блозі я максимально щира з підписниками, як мої діти були ширі зі мною. Також –  енергійності та вдячності. Можу сказати, що навіть йдучи зі школи, я підтримую стосунки зі своїми школярами.

Іра Пістрюга: «У цьому році я звільнилась від емоційних блоків»  - 2 - изображение

Розкажіть, що зараз відбувається у вашому житті? Що займає основну частину часу і приносить найбільше задоволення?

Звичайно, найбільшу частину мого життя зараз поглинув Інстаграм. Це тільки здається, що це не складно – виставити пост та пару сторі. Насправді це робота, яка потребує багато часу. Але живу я не тільки цим. Я займаюсь благодійністю:  зараз ми з друзями збираємо кошти на апарат штучного дихання. Знаєте, це те, що дозволяє мені почувати себе потрібною світу. А найбільше задоволення – це гра на барабанах. Пообіцяла своїм підписникам заграти на них уже 15 січня.

А чи є якісь нові сфери, які ви б хотіли освоїти, але поки не можете або не наважуєтеся? Або, можливо, хочете зробити якийсь екстремальний вчинок?

У цьому році я звільнилась від емоційних блоків, і тому поступово освоюю все, чого боялась раніше, наприклад, водіння.

Іро, ви рекламуєте безліч брендів і процедур. З якими товарами вам працювати легше і приємніше, і чому? Чи є, так би мовити, улюбленці?

Хочу наголосити, що я, як більшість блогерів, дуже ціную свою репутацію. Тому рекламую і раджу тільки те, чим буду користуватись. Так що, всі товари та процедури – улюблені.

Іра Пістрюга: «У цьому році я звільнилась від емоційних блоків»  - 3 - изображение

Ви читаєте інших бьюті- або лайфстайл-блогерів? Можливо, хтось вас особливо надихає?

Юля Верба. Мені надзвичайно подобається в ній те, що вона транслює позитив і цим надзвичайно підкуповує. Незважаючи на свій вік, Юля дуже працьовита, вона постійно розвиває себе та свій блог, ніколи не зупиняється. Ось цим вона мене надихає. Обожнюю Настю Карпчук. Вона дуже близька мені по душі, проста і неймовірна крута. З Настею досить поговорити 5 хвилин, щоб зарядитись неймовірною енергією.

А чи є у вас кумиру в світі музики або кіно? Який останній фільм, книга або, може бути, пісня вас особливо вразили або зворушили?

У музиці є кумир – Монатік. Ця людина доказала всім, що якщо ти працюєш над собою – ти можеш досягти неймовірних вершин. Кожна пісня Монатіка надихає мене і мотивує працювати, творити.

Іра Пістрюга: «У цьому році я звільнилась від емоційних блоків»  - 4 - изображение


Автор: Тетяна Зайцева


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top