katya випустила пісню інкогніто про токсичні стосунки

katya випустила пісню інкогніто про токсичні стосунки - 1 - изображение

Співачка, раніше відома як Ассоль, розповіла про трек, який випустила до гучного повернення.

Менше місяця тому katya (екс-Ассоль) заявила про своє повернення на музичну сцену під новим ім’ям. Артистка презентувала пісню, яку співала своєму нареченому Артемові на весіллі, та зворушливий кліп на неї.

Але виявилося, що пісня «Тобі» – не перша робота katya під цим іменем. Глядачі помітили на YouTube-каналі співачки ще один ролик – lyric video на пісню Shame Man, випущенe ще 25 червня. Незважаючи на те, що воно анімаційне, а співачка тоді ще не оголосила про повернення, відео подивилися близько 150 тисяч людей. 

«Shame Man – це пісня про токсичні стосунки, після яких хлопець розуміє свою помилку і шкодує про втрату. Він хоче все виправити, але вже надто пізно. Кохання в серці дівчини залишилося, але цей досвід загартовує її, вона стає сильнішою.

Поки я навчалася в Лондоні, не полишала занять музикою. Відвідувала уроки найкращих британських викладачів: показувала їм свої пісні, ми працювали над вимовою, манерою. Мені дуже хотілося звучати бездоганно, але не втратити української теплоти в голосі. Ми виклали цю пісню в YouTube, і вона вистрілила, бо це хороший приклад сучасної фірмової музики, яка зараз актуальна», – розповідає katya.

Перша відеоробота katya «Тобі» побачила світ 30 жовтня. Пісня і кліп вийшли двома мовами: українською та російською.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top