Ділові жінки України об’єднуються задля розвитку своєї країни 

Ділові жінки України об'єднуються задля розвитку своєї країни  - 1 - изображение

24 жовтня 2019 року у Києві відбудеться захід для дієвих, активних жінок –  традиційний жіночий нетворкінг «Ранкова кава ділової жінки». На якому  Тетяна Шевчук гінеколог широкого профілю, розкаже все про жіноче здоров*я.

Протягом 3 років цей захід проходить у місті Києві та у містах нашої країни, де присутні відокремлені підрозділи ГО «Ділові Українські Жінки». Мета таких жіночих нетворкінгів не просто підтримати жінку, а об’єднатися для позитивних змін у їх бізнесі, проектах, громадській та благодійній діяльності.

Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року з 9:00 до 12:30 у столичному ресторані «SANPAOLO».

Організатор заходу: ГО “Ділові Українські Жінки”

Спікер заходу: Тетяна Шевчук – гінеколог широкого профілю.

Медичний директор медичного клуб GRACE, к.мед.н., лікар гінеколог вищої категорії. Перший лікар пострадянського простору, став старшим членом Європейського Товариства естетичної гінекології (ESAG), член Асоціації лазерної медицини і косметології України.

Досвід роботи практикуючим лікарем – 25 років. Проведено понад 4000 гінекологічних, реконструктивних і косметичних операцій.

Жіноче тіло – не вбрання, яке можна змінювати щодня. Тому всі свої рекомендації і хірургічні втручання я розглядаю через призму часу – до чого мої сьогоднішні дії призведуть завтра, через рік або через 20 років?нструктивних і косметичних операцій.

В рамках заходу на гостей чекає:

– мотивуючий та пізнавальний виступ Тетяни Шевчук;
– самопрезентація кожної учасниці;
– розіграш подарунків від партнерів;
– смачний та поживний сніданок від ресторану «SANPAOLO» ;

  • келих Prosecco;
  • фотошут;
  • цікавий та корисний нетворкінг;
  • обмін бізнес-контактами;
  • гарний настрій та яскраві враження.

Послання для реєстрації – https://docs.google.com/…/1JAOq8XjCWPYM15iP-HwOYKrYP5O…/edit

ГО Ділові Українські Жінки запрошують активних та дієвих жінок міста взяти участь у традиційному сніданку організації та провести час з користю, самопрезентуватись, поділитись власними думками у даній темі, обмінятись бізнес-контактами й зарядитись позитивом на робочий день!

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top