Сергей Притула рассказал, обижается ли жена на его шутки

Сергей Притула рассказал, обижается ли жена на его шутки - 1 - изображение

Ведущий Нового канала Сергей Притула за словом в карман не полезет. Колкие фразы, злободневные шутки – неотъемлемая часть его имиджа и особенность работы. В своих конферансах «очільник» «Вар’яти-шоу» частенько вспоминает моменты из повседневной жизни. В том числе и из общения со своей супругой Катериной.

Возникают ли у пары конфликты по этому поводу?

– Іноді буває. Але я вважаю: якщо гуморист не може посміятися над собою, своєю сім’єю, своїм побутом і недоліками, то він не має морального права висміювати це все на рівні суспільства, – рассказал Сергей в интервью «Теленеделе».

По словам ведущего, с женой они могут немного повздорить на работе, но никогда не выясняют отношения на людях.

– Це щонайменше трохи неправильно як погляду субординації, так і з того боку, що багато хто не буде це сприймати як робочий момент, а трактуватимуть, як сімейний конфлікт на робочому місці, – объяснил Притула. – Але, звісно ж, бувають ситуації, коли трохи підвищуємо голос одне до одного. Попри те, що ми чоловік і дружина, Катя – продюсер з боку каналу. І в неї є свої завдання, які їй «нарізає» вище керівництво. Часом наші погляди на процеси не співпадають. Тоді буває гаряче. Але ми стараємось такі моменти проговорювати вдома, щоб не конфліктувати на знімальному майданчику «Вар’яти-шоу». Там має панувати здорова атмосфера. Інакше нервозність передається на колектив, і постраждає кінцевий продукт.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top