LP вперше у Львові! Великий концерт відбудеться на Велотреку СКА 18 квітня

LP вперше у Львові! Великий концерт відбудеться на Велотреку СКА 18 квітня - 1 - изображение

18 квітня із великим сольним концертом до Львова завітає популярна американська співачка, авторка хітів LP. Концерт у рамках світового Heart To Mouth Tour відбудеться у приміщенні Велотреку СКА. Початок – о 20:00.   

Лаурі Перголіцці (LP) знадобилося лише два роки для того, щоб стати однією із найулюбленіших поп-рок-співачок в Україні: її з однаковим успіхом приймають як на сольних аншлагових концертах, так і на масштабних фестивалях. Пісню Lost On You, завдяки якій LP піднялася на вершини чартів в Італії, Іспанії, Польщі та інших країнах континентальної Європи, на українських концертах давно співають хором.

Однак LP не зупиняється на досягнутому: нещодавно вона записала спільний сингл із французькою дівою Мілен Фармер N’oublie pas – і він моментально потрапив на перше місце у французькому чарті iTunes. Крім того, серед творчих новин Лаурі – співпраця з екс-лідером The Smiths, легендарним автором пісень Морріссі: дві їхні спільні пісні можна почути у його альбомі кавер-версій.

Під завісу 2018 року LP потішила своїх фанів новим, п’ятим за ліком, студійним альбомом Heart To Mouth. А вже зараз гастролює світом із Heart To Mouth Tour. Перед Львовом у квітні в концертному графіку LP Харків, Київ та Одеса. Одразу після України у квітні-травні концерти туру продовжаться у США, Канаді, Франції, Бельгії, Нідерландах, Німеччині, Чехії, Італії, Швейцарії, Великій Британії…   

«Для мене всі мої слухачі – одна велика сім’я, – каже LP. – Коли бачиш сяючі очі, усвідомлюєш, що твоя музика проникає в них. І це ні з чим незрівнянні відчуття, справжнє диво. Я розумію, що моїм шанувальникам абсолютно неважливо, як я виглядаю, скільки мені років – головне, що вони занурюються в пісні, вловлюють той меседж, який передаю їм. Нас об’єднує любов».

18 квітня у Львові LP виконає як хіти, так і зовсім нові пісні! Місце зустрічі – Велотрек СКА, 20:00.

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top