Зірки на прем’єрі фільму «Щиголь»

Зірки на прем’єрі фільму «Щиголь» - 1 - изображение

Учора в столичному кінотеатрі Сінема Сіті відбувся допрем’єрний показ фільму «Щиголь», знятого за однойменним романом-лауреатом Пулітцерівської премії. Першими довгоочікувану стрічку побачили Монро, Аня Гресь і Роман Грищук, Серж Смолін і Серж Пайе, Марія Бурмака, Слава Соломка, Геннадій Попенко, Анна і Ангеліна Завальські, Олексій Дівєєв-Церковний, Катя Бабкіна та інші.

Зірки на прем’єрі фільму «Щиголь» - 2 - изображение Зірки на прем’єрі фільму «Щиголь» - 3 - изображение Зірки на прем’єрі фільму «Щиголь» - 4 - изображение Зірки на прем’єрі фільму «Щиголь» - 5 - изображение Зірки на прем’єрі фільму «Щиголь» - 6 - изображение Зірки на прем’єрі фільму «Щиголь» - 7 - изображение Зірки на прем’єрі фільму «Щиголь» - 8 - изображение Зірки на прем’єрі фільму «Щиголь» - 9 - изображение Зірки на прем’єрі фільму «Щиголь» - 10 - изображение Зірки на прем’єрі фільму «Щиголь» - 11 - изображение

Фільм розказує про Теодора «Тео» Декера (Енсел Елґорт), якому було 13 років, коли мама загинула у результаті теракту в Музеї мистецтва Метрополітен. Трагедія змінила усе його життя, перетворивши його на хвилюючу одіссею спокути, провини, переосмислення та навіть любові. Намагаючись впоратись з усім цим, Тео тримається за частинку того страшного дня…картину крихітної пташки, прикутої до карниза. Картину «Щиголь».

«Щиголь» стартує в українському прокаті 26 вересня.


Автор фото: Саша Максименко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top