Главная страница » Новости » On I Ona читають думки один одного

On I Ona читають думки один одного

On I Ona читають думки один одного - 1 - изображение

Гурт On I Ona – український гурт, який вже два роки випускає музику в стилі deep house. 24 травня виходить довгоочікуваний дебютний альбом дуету під назвою «Сторіз».

Перша платівка On I Ona складається з десяти історій кохання. Альона і Олексій залюбки діляться з нами однією з них, розповідаючи про пісню «Де ми».
On I Ona читають думки один одного - 2 - изображение
Альона Жигарєва (Ona):
Для мене це особлива пісня, найулюбленіша з альбому. Я слухала ії мільйон разів і продовжую слухати ще й ще. Вона просякнута коханням. Я написала ії під впливом дуже сильних почуттів, коли кохання тільки почалося і відчувається кожною клітинкою тіла, навіть фізично. Льоша сміється з мене, але буває таке, що слухаючи ії чи просто перечитуючи текст, я плачу – настільки гостро проживаю кожне слово. До речі, я декілька разів показувала Льоші мелодію і текст задовго до запису – і він декілька разів бракував їх. І лише через півроку я вмовила його доробити пісню – то, мабуть, був правильний момент.

Олексій Мартиненко (On): Важко залізти комусь в голову, аби відчути чиєсь сприйняття пісні, а мені постійно доводиться проникати в думки Альони. І я, знаходячись там, підміняю деякі моменти, наприклад гармонію і аранжування. Командна робота найвищого рівня (посміхається).

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top