«Шазам!»: зіркові гості на вечірці супергеройського екшну

Допрем’єрну вечірку-показ супергеройського екшну «Шазам!» у столичному кінотеатрі Планета кіно відвідали перші глядачі і зіркові гості.

Першими побачити екранізацію однойменного коміксу зі всесвіту DC змогли Яна Клочкова, Микола Матросов, Аня Гресь і Рома Грищук, Слава Соломка, Роман Міхно, Анна Трінчер, Ольга Шевченко та інші.

Фільм розказує про підлітка Біллі Батсона (Ашер Ейнджел), який може перетворитись на супергероя (Закарі Лівай), вигукнувши слово «Шазам!». Цим умінням його наділив древній чаклун.

Дитина в душі і богоподібний красень зовні, Шазам насолоджується дорослою версією самого себе і робить те, що робив би з суперможливостями кожен хлопець його віку: просто розважається! Чи може він літати? Чи є у нього рентгенівський зір? Чи може стріляти блискавками? Чи може пропустити шкільний тест з соціальних досліджень? Шазам з безтурботною дитячою радістю намагається випробувати всі межі своїх здібностей. Але йому доведеться швидко освоїти нові навички, щоб побороти смертоносні сили зла, якими керує доктор Таддеус Сівана (Марк Стронг).


Фотограф: Юлія Василега.