Главная страница » Новости » ІІІ Міжнародний бізнес-форум «Бізнес WOMAN 2019»

ІІІ Міжнародний бізнес-форум «Бізнес WOMAN 2019»

ІІІ Міжнародний бізнес-форум

23 березня 2019 року у місті Києві відбудеться ІІІ Міжнародний бізнес-форум «Бізнес WOMAN 2019″.

Організатором форуму виступає журнал «Бізнес WOMAN».

Журнал «БізнесWOMAN» створений 7 серпня 2014 року. З часу заснування неодноразово виступав партнером десятка міжнародних бізнес-проектівта форумів, сотні раз інформаційним партнером бізнес-заходів,за участю всесвітньо відомих фінансових геніїв. Серед грандіозних заходів – щорічний Форум української молоді діаспори(СКУМО), Forum One Ukraine(Olerom),Ukrainian Investment Dialogта ін. У своїй редакційній політиці журнал «БізнесWOMAN»  бере за пріоритет лобізм і презентацію України у світі через сильних і впливових жінок різних галузей життєдіяльності.

“Цьогорічний форум «БізнесWOMAN 2019» буде особливим для всіх тим, що на нього приїдуть впливові жінки з 25-ти країн світу. За що ми дякуємо усім нашим учасницям і партнерам. Крім того, хочу запросити усіх українських дівчат відвідати наш ІІІ Міжнародний бізнес-форум на якому буде можливість знайти для себе партнерів, подруг, друзів і можливість вплинути на багато загальнодержавних проблем. Ну, і звичайно ж цього року будемо всіх дивувати цікавими спікерами, VIP-гостями, подарунками та ТОПом 20-ти найпливовіших БізнесWoman 2018 року, але про все розповідатимемо поступово”, – поділилась організатор Форуму, засновниця журналу БізнесWoman, директор україно-угорської консалтингової компанії “East West Mentor UA” Ганна Крисюк.

ІІІ Міжнародний бізнес-форум

Метою ІІІ Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN2019» є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Партнерами форуму уже виступають МОЖУ (Міжнародне Об’єднання Жінок-Українок), компанія East-WestMentor, Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку», Торгово-промислова палати України, ТОВ «Тін Імпекс», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», Міжнародна Амбасада Жінок-Підприємців, Українсько-Сербська ділова палата, ТзОВ «Сонячне ремесло» та ін.

Учасниками форуму стануть близько 2000 жінок з 25 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу. Спікерами форумубудуть медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

ІІІ Міжнародний бізнес-форум

Під час форуму запланована церемонія нагородження кращих жінок міжнародної дипломатії, політики, бізнесу та соціальної сфери 2018 року.

Робочі мови форуму українська, російська та англійська. Обговорення тем секцій серед учасників відбуватиметься під час панельної дискусії після виступу спікерів.

Більше інформації про цьогорічний форум можна знайти тут –forum.businesswoman.org.ua.

Участь у Міжнародному бізнес-форумі «БізнесWOMAN 2019» для жінок безкоштовна за умови попередньої реєстрації та отримання іменного е-запрошення.

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top