Олег Скрипка: “Наш закордонний глядач — це той, кому не вистачає України!”

Олег Скрипка: “Наш закордонний глядач — це той, кому не вистачає України!” - 1 - изображение

Гурт “Воплі Відоплясова”, засновники українського рок-н-ролу, часто радують зарубіжну публіку концертами. Нещодавно Олег Скрипка та його музична банда продемонстрували незабутній рок-драйв глядачам у Німеччині та Австрії, вкотре довівши, що енергії та запалу у “ВВ” вистачить на всіх і кожного!

Закордонні глядачі  — це переважно українська публіка, яка, безумовно, ностальгує за Україною! Вони чекають на пісні, які знають і люблять! Люди приходять за атмосферою, яка б повернула їх додому, ніби вони на якийсь час відвідали Батьківщину. Дарувати комусь таке відчуття безцінно! — коментує лідер “ВВ” Олег Скрипка. — Вибух емоцій завжди викликають нашу перевірені хіти та авторські версії народних українських пісень.

На думку Олега, за кордоном публіка сприймає більший обсяг музичних стилів. Артист зізнається, що гурт іще від початку своєї історії грає європейську музику:

Наші пісні нібито й українські за походженням мелосу, але по структурі та груву це цілком європейська музика, тому прекрасно сприймається мешканцями Європи. Також для гурту ці виступи на додачу стали важливим експериментом, що продемонстрував, як реагує публіка не лише на добре знане, а й на нове!

Рокерам вдалося як “повернути” музикою європейських українців додому, так і познайомити автохонних європейців з українським драйвом.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top