Іра Сопонару назвала трьох чоловіків українського шоу-бізнесу, яких не вважає сексуальними

Іра Сопонару назвала трьох чоловіків українського шоу-бізнесу, яких не вважає сексуальними - 1 - изображение

Новий 2020 рік має починатися з піднесеного настрою, саме тому на YouTube-каналі Люкс ФМ кожного тижня виходить ексклюзивне відео. Цього разу у гості до шоу “Ніч у барі” завітали красуні з Жіночого кварталу, аби розважити тебе у святкові дні.

Цього разу в люксове шоу до Василіси Рядних завітали три талановиті та прекрасні кішечки з Жіночого кварталу – Іра Сопонару, Лєра Товстолєс та Марта Адамчук, аби весело зустріти Новий 2020 рік.

Дівоча компанія забавлялася не лише алкогольними іграми та секретиками, але розповідала один одному кумедні історії. Зіркова білявка Іра Сопонару відмовилася виконувати каверзний фант й розповіла, хто на її думку з чоловіків українського шоу-бізнесу не є сексуальним:

«Дзидзьо в образе классный, прикольный, смешной, но я б йому не отдалась, пока он в своей штуке. Он заводит публику, но не меня,» – відверто сказала селебріті.

Однак, як виявилося, до трійки аутсайдерів війшли не лише творчі особистості, але й політики:

«Второй мужчина с Верховной Рады, который трогал себя за гениталии. Илья Кива. Чувак, это не сэкси.»

А ось над третім не сексуальним чоловіком дівчата думали всі гуртом й пришли до висновку, що це Микола Тищенко:

«Он не в моем вкусе.. он красивый мужчина, он прекрасно сложен, но его закусенец… Может это потому что он женат» – додала Іра.

Кому довелося розсекречувати зарплатню актрис Жіночого кварталу та їсти відерце мандаринових шкурок, а хто буде називати недоліки своїх коліжанок, дивись наYouTube-каналі Люкс ФМ.

 

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top