Іра Путівленко: «У моєму блозі ви зустрінете позитив, мотивацію, швидкі рецепти та корисні лайфхаки!»

Іра Путівленко: «У моєму блозі ви зустрінете позитив, мотивацію, швидкі рецепти та корисні лайфхаки!» - 1 - изображение

Іра Путівленко — не просто відомий український блогер, а справжнє сонце Instagram! Дівчина випромінює позитив, тепло та радість. Сьогодні Іра розповіла Woman про виховання сина та розвиток свого блогу, а також поділилась порадами для новачків у блогерстві.

Іра, твої пости завжди позитивні, навіть серйозні теми ти розкриваєш доброзичливо, а в сторі завжди усміхнена. В чому секрет такого настрою та енергетики?

Дякую! (усміхається) Я ціную життя і вважаю, якщо вранці я прокинулась, то день уже вдалий. Життя одне і не хочеться прожити його аби як! Та і по житті я така — у будь-якій ситуації шукаю позитив. Взагалі, живу по золотому правилу: «Стався до людей так, як би ти хотіла, щоб ставились до тебе».

З чого починається твій день?

З поцілунків та обіймів (усміхається). Це одна з головних складових ідеального настрою та хорошого дня!

Іра Путівленко: «У моєму блозі ви зустрінете позитив, мотивацію, швидкі рецепти та корисні лайфхаки!» - 2 - изображение

Скільки годин в день проводиш в Instagram?

Скажу відверто, до того моменту, як у Instagram ввели функцію підрахунку часу, думала, що годин вісім. Але, як виявилось, не більше чотирьох. А це одна година денного сну синочка — я тим часом відповідаю у Дірект, і ще годинка на різні сторі протягом дня. Аж коли синочок засинає, я знову в Insta.

Розкажи про Марка. Як він реагує на те, що мама і тато проводять багато часу в інтернеті?

Марк ріс у цьому, тому він не знає, що буває по-іншому (сміється). Тим паче, це ще той «інстаграмщик». Постійно просить: «Сфоткай мене, мама! Тут і тут! І тут також!». Коли ідемо на прогулянку, у мене нуль фото, у Марка — 38 (усміхається).

Іра Путівленко: «У моєму блозі ви зустрінете позитив, мотивацію, швидкі рецепти та корисні лайфхаки!» - 3 - изображение

Твої головні принципи у вихованні сина?

Кожен будучи маленьким мріяв швидше вирости. Так само і мій Маркуша. Ми з чоловіком просто дозволяємо йому відчувати себе повноцінним членом сім`ї, який має всі ті права, що і дорослі. Ми з ним радимось, ділимось планами та слухаємо до кінця, коли він намагається щось розповісти. Якщо він хоче помити зі мною підлогу у вітальні, то я не буду заперечувати, хоч це і буде в рази довше. І найголовніше, ми ніколи не гніваємось на нього та не підіймаємо руку, це табу. Бо таке одразу блокує ставлення дитини до батьків. А ми хочемо в першу чергу бути з ним друзями.

Сім‘я, бізнес, блог… Як все встигаєш? Знайома з законами тайм-менеджменту?

Не встигаю (сміється). Мені б ще кілька годин в добу додати, то було б ідеально. А якщо серйозно, то без планування ніяк. Кожний день у мене розписаний погодинно, і скажу відверто, обожнюю такий темп, бо я ще той трудоголік!

Іра Путівленко: «У моєму блозі ви зустрінете позитив, мотивацію, швидкі рецепти та корисні лайфхаки!» - 4 - изображение

У тебе є фаворити серед модних інфлюенсерів?

Звичайно. І не лише серед модних. Буває, зайдеш до дівчинки, у якої лише десять тисяч підписників, а там стільки енергії та натхнення! Проте не буду називати імен, їх надто багато і кожний особливий по-своєму.

Як плануєш розвивати свій блог?

Я схиляюсь до кулінарії. Коли готую, відпочиваю душею! Сам процес мене надихає та дозволяє відірватись від буденних клопотів. Хочу знімати відео-рецепти, та, на жаль, поки з часом важкувато.

Іра Путівленко: «У моєму блозі ви зустрінете позитив, мотивацію, швидкі рецепти та корисні лайфхаки!» - 5 - изображение

Є теми-табу, які ніколи не піднімеш у блозі?

Почну з того, що у моєму блозі ви точно ніколи не почуєте нецензурну лексику. У дитинстві ніколи не чула від батьків, і якщо зараз чую, то по вухах ріже. Одразу роблю  зауваження. Тим паче, точно знаю, що мене читають не лише такі ж матусі, як і я, але й школярі. Тому у моєму блозі ви зустрінете лише позитив, мотивацію, швидкі рецепти та корисні лайфхаки!

Іра Путівленко: «У моєму блозі ви зустрінете позитив, мотивацію, швидкі рецепти та корисні лайфхаки!» - 6 - изображение

Що порадиш новачкам у блогерстві?

Щоб стати успішним у блогерстві, потрібен свій, особливий, «фірмовий» стиль. Лише Ваш. Чи це буде стиль написання постів, чи колір профілю, фільтр, поза на фото чи емоція, по якій вас впізнаватимуть… Наприклад, я точно знаю, що моєю фішкою є ранкове вітання у сторі (сміється)!


Журналіст: Лілія Панчишин

Фото: надала Іра Путівленко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top