Олег Скрипка презентував авторське вино “Країна Мрій” на гастровечорі у Миколи Тищенка

Олег Скрипка презентував авторське вино “Країна Мрій” на гастровечорі у Миколи Тищенка - 1 - изображение

Відомий український музикант, який прожив багато років у Франції, де і закохався у культуру вина, разом із компанією “Шато Чизай”, здійснив давню мрію – закоркувати власне авторське вино. Білий TRAMINER та ROSE PINOT NOIR першими дегустували відвідувачі ресторану COIN на гастровечорі “Осінь. Вино. Музика…”. Вино смакували з томленим качиним філе зі смородиною, еклерами із сиром та грушею, а також – із цукерками з томленої качки, які, за словами відомого ресторатора Миколи Тищенка, найбільше пасують до молодого вина.

– Бренд “Країна Мрій” молодий, і вина наші теж молоді – цьогорічні. Я є фанатом сухих вин, і особливо рожевих. Тому що рожеве вино унікальне і пасує для всіх випадків: до м’яса і до риби, можна куштувати і з десертом, і влітку, і взимку. Але у нас в Україні ще бракує добрих рожевих вин. Також моє – біле вино 2018 року винограду трамінер: цей італійський сорт, якому дуже пасують наші закарпатські землі, дає в гроно прекрасний баланс між цукром і кислотою та прекрасний насичений аромат! – розповідає Олег Скрипка.

Олег Скрипка презентував авторське вино “Країна Мрій” на гастровечорі у Миколи Тищенка - 2 - изображение

Ідея робити власне вино визрівала у співака давно, бракувало лише поштовху, і він стався на Закарпатті. У процесі виготовлення вина Олег приймав безпосередню участь. Особисто обирав дві ділянки на виноградниках Chizay Мала Гора, брав участь у зборі врожаю і відбирав найкращі грона винограду. Авторські вина “Країна Мрій” виготовлені з виноградного соку так званої першої фракції – це сік, який стікає з передроблених ягід без механічного чавлення. Це найкраща основа для особливих вин, адже такий сік містить максимальну ароматику та інтенсивність смаку.

Олег Скрипка презентував авторське вино “Країна Мрій” на гастровечорі у Миколи Тищенка - 3 - изображение

До речі, авторського вина артиста в Україні донині ще не існувало, це абсолютно ексклюзивна історія. Вино “Країна Мрій” вийшло невеликою серією – усього по 10 тис. пляшок білого і рожевого вина, які можна скуштувати у ресторанах та придбати в інтернеті та винних бутіках відповідно з етикеткою “Країна мрій” під брендом “Шато Чизай”.

– Виноробство в Україні – це частина нашої культури та давніх традицій. Зокрема, на Закарпатті вона існує сотні років. Українці здавна любили вино, і наша країна колись була серйозним виробником вина і навіть експортувала його у Європу. І зараз я хочу запропонувати українцям повірити в українське вино. Колись таким самим чином я волів, аби ми повірили в українську пісню, потім в український одяг і кухню, і сьогодні ми бачимо, що українська пісня, вишиванка, наша гастрономія стали справжнім трендом буквально на наших очах! Сподіваюся, з вином станеться так само, – зауважив Олег Скрипка.

Олег Скрипка презентував авторське вино “Країна Мрій” на гастровечорі у Миколи Тищенка - 4 - изображение


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top