Ольга Фреймут презентувала нову книгу «Про любов»

20 листопада в кінотеатрі «Оскар» відбулася презентація нової книги Ольги Фреймут «Про Любов».

«Про любов» – друга книга серії «Школа пані Фреймут» після «Етикету», посібника з гарних манер для панянок з гарним почуттям гумору. Це збірка, до якої обрано невідомі твори відомих авторів про любов до Коханого, до Дитини, Батьківщини і до Себе.

У книзі вперше будуть опубліковані ессе Ольги Фреймут, фрагменти яких вже давно гучно обговорюють в Інтернеті. Також до збірки увійшли унікальні твори Ольги Кобилянської, Фаїни Раневської, Лесі Українки, Юрія Винничука, Наталени Королеви, Марини Цвєтаєвої та Антона Чехова. Твори О.Генрі, Оскара Увальда, вперше перекладено і представлено у збірці українською мовою.

Презентація книги пройшла у цікавому форматі публічних читань уривків з книги, до яких залучаться зіркові друзі Ольги – Наталія Адаменко, що зачитала фрагменти з творів Фаїни Раневської та Маша Цуканова, що прочитала оповідь Кейт Шопен, яка писала у 1900-х роках для американського «Vogue».

Власне ессе Ольга Фреймут читала під класичну музику у спороводі авторського танцю дочки Злати Мітчелл.

Ольга присвятила книгу чоловікові Володимиру Локотко та наприкінці зустрічі показала  присвячене йому чуттєве відео з сімейного  архіву, де вона грає на фортепьяно під контемп танець Яни Заєць. Автором відео стала широко відома в Голлівуді  Саша Самсонова.

Поздоровити Ольгу з презентацією книги прийшли її чоловік Володимир Локотко, ведучий тревел-шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров, та фіналісти шоу «Танці з зірками» — хореограф Яна Заєць та Іраклі Макацарія.

Цікаві факти про книгу:

  • У збірці «Про любов» вперше буде опубліковано 12 ессе Ольги Фреймут
  • У книзі буде опубліковано твір «Котедж Соловей» Агати Крісті, права на публікацію якого люб’язно надав онука Агати Крісті.
  • Вперше перекладено українською твір «Пара шовкових панчіх» американки-феміністки Кейт Шопен, яка на початку ХХ століття писала для американського Vogue
  • Вперше друкується українською твір «Про любов», О. Генрі.
  • Спеціально для книги було розроблено оригінальний календар «Дні народження митців слова».
  • Ессе Юрія Винничука – «Життя на глянц» — шляхетна розповідь про Львів і його традиції сповнює любов’ю до України.
  • У книзі використана унікальна українська мова, деякі твори потрапили до збірки з архівів.
  • Це вже третя книга власного видавництва Ольги Фреймут SnowDrop. До цього посібник «Етикет» з серії «Школа пані Фреймут» розійшовся у накладі 4 000 екземплярів протягом місяця і став лідером продажів, наразі у продаж поступив новий тираж.
  • Завдяки генеральному партнеру компанії Genesis Esthetic Clinic та партнеру — компанії «НоваБудова» книга «Про любов» буде суттєво доступнішою за ціною. Рекомендована вартість складатиме 190 грн. Видавництво SmowDrop продовжує успішну співпрацю з онлайн-ритейлером Yakaboo на ексклюзивних правах.