СЕРГІЙ ПРИТУЛА СТАВ СЕКС-ТРЕНЕРОМ

СЕРГІЙ ПРИТУЛА СТАВ СЕКС-ТРЕНЕРОМ - 1 - изображение

Відомий шоумен Сергій Притула вирішив спробувати себе в неочікуваній для фанів ролі – секс-тренера! Спершу він з’явився на постері фільму «Секс і нічого особистого», а сьогодні сипле жартами у новому трейлері. Фільм створюється Star Media за підтримки Держкіно України.

«Коли тобі випадає така нагода, гріх відмовлятися. Тема сексу, попри її відкритість, все одно табуйована в головах багатьох людей, і ми з командою хотіли показати, що нічого страшного в цьому немає, інакше нас би з вами взагалі тут не було», – віджартувався Сергій Притула, шоумен і актор.

«Справити перше враження можна тільки один раз. Ми представляємо наш перший офіційний трейлер, який познайомить глядачів із фільмом та справить те саме «перше враження». Сильний акторський склад в особі талановитого Сергія Притули, Романа Луцького – нового секс-символу українського кіно, і спокусливої Анжеліки Ніколаєвої, інтригуючий сюжет, саундтреки від українських виконавців, якісна картинка – кіно вийшло!», – Влад Ряшин, генеральний продюсер.

«Подивитися трейлер – це як підглядати «в замкову щілину» фільму, де ще більше смішних ситуацій, інтриг та кохання. Ми залишили найяскравіші моменти для кінотеатрів, тому я впевнена, що фільм не залишить нікого байдужим», – Ольга Ряшина, режисер.

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Підтримка комедій на сьогодні є для Держкіно важливим завданням. Адже це найбільш популярний жанр національного кіно і у всіх європейських країнах є найзатребуванішим на локальному ринку контентом. Крім того, що комедії дозволяють весело провести час в кінотеатрі, вони ще й формують культурний простір країни в глобальному вимірі».

Нагадаємо, що фільм «Секс і нічого особистого» виходить у широкий прокат 20 грудня цього року.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top