У Києві на конкурсі Mrs. Ukraine International 2018 вибрали найуспішнішу українку

В Києві в Event Hall Regent Hill вперше відбувся конкурс краси для успішних жінок Mrs. Ukraine International 2018, в якому взяли участь 14 жінок з усіх куточків України. Володаркою головної корони стала цілеспрямована і чарівна киянка Альона Бойко.

          “Я пишаюся кожною учасницею, всі вони – яскравий приклад того, як українки можуть бути одночасно успішними в кар’єрі, люблячими дружинами і дбайливими мамами. Також в цей вечір вони розкрили інші свої грані – харизму, жіночність і елегантність. Дякую всім партнерам, гостям і журналістам, які підтримали наш захід“, – вдячна національний директор Mrs. Ukraine International Яна Луцька.

          Конкурсанток оцінювали шість членів журі на чолі з народним артистом України Остапом Ступкою: Світлана Суркіс, Наталя Бобровникова, Олег Лісогор, Ірина Трухачов і Марина Кінах.

          Спеціальними гостями свята стали і зірки шоу-бізнесу. Гала-вечір відкрив струнний квартет Asturia. Присутні насолоджувалися виступом сімейного тандему Ніни і Тоні Матвієнко, які виконали всіма улюблену композицію “Квітка-душа”. Хедлайнером події стала поп-діва Ірина Білик, яка подарувала гостям свої суперхіти. Також під час гала-програми виступили хореографічний балет “А6” і акробатичний дует Sunrise. За конферанс відповідав відомий телеведучий Григорій Решетник.

          Відзначимо, що крім головної корони, журі обрало ТОП-4 фіналістки: 1st Runner-Up Mrs. Ukraine International 2018 – Оксана Дмитрієва з Дніпропетровська; 2nd Runner-Up Mrs. Ukraine International 2018 – корінна киянка Оксана Павленко; 3rd Runner-Up Mrs. Ukraine International 2018 – Олександра Штаній-Медяник з Кам’янського і 4th Runner-Up Mrs. Ukraine International 2018 – Ганна Крівець з Луганська. Всі фіналістки отримали нагородні стрічки в спеціальних номінаціях в тих сферах діяльності, в яких вони досягли найбільшого успіху.

          Переможниця Альона Бойко вже цього літа представить Україну на міжнародному конкурсі Mrs. International 2018 у США. А національний відбір нових конкурсанток Mrs. Ukraine International 2019 стартує з вересня, і тепер стане традиційною подією для нашої країни.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top