Обійми: нова колекція ONE BY ONE та Каті Осадчої

ONE BY ONE

Бренд ONE BY ONE та Фундація Катерини Осадчої представляє спільну колекцію одягу та аксесуарів на підтримку нового проекту «Обійми для дитини», кошти з продажу якої буде спрямовано на психологічну та соціальну допомогу дітей, яких взяли під опіку або всиновили.

ONE BY ONE

Обійми, турбота, підтримка, любов, тепло… Головною ідеєю та натхненням нового дропу ONE BY ONE стала – вразливість, чуйність, емпатичність та бажання допомагати одне одному. Для багатьох українців у роки війни стало правилом не просто донатити, а бути по можливості особисто залученими у благодійність та допомогу тим, хто опинився у скруті. Крізь відстань, попри перешкоди, незважаючи ні на що ми підтримуємо одне одного – і це робить нас сильнішими та кращими.

Фундація Катерини Осадчої

«Цю колекцію ми випускаємо напередодні всіх зимових свят, адже саме в цей час ми вчергове і особливо гостро розуміємо – у кожної дитини має бути родинне тепло, сімейний затишок, батьківська підтримка, обійми рідного дорослого… Наша спільна задача й мета – Фундації Катерини Осадчої та бренду ONE BY ONE – аби всі діти в свята мали свою родину і свої такі важливі обійми. Задля цього ми працюємо і допомагаємо всебічно таким дітям, а також родинам, які всиновили чи взяли дітей під опіку», – каже Катя Осадча.

Психологічна і соціальна підтримка дітей та таких сімей надзвичайно важлива, адже це дає фундамент і стабільність для таких родин, а вони в свою чергу стають прикладом для інших, адже наша велика мета, аби кожна дитина мала батьківські обійми.

Фундація Катерини Осадчої

Український бренд ONE BY ONE вже вдруге долучається до співпраці із Фундацією Катерини Осадчої, та презентує особливий зимовий дроп у День святого Миколая. «Обійми – це іменник. Але зараз нам всім потрібно ДІЄслово – Обійми!» – впевнена команда ONE BY ONE. Саме тому вироби із нової благодійної колекції прикрашає традиційний український орнамент та напис «Обійми». Адже обійми безцінні: вони ніжною силою тамують біль, зупиняють війни.. Зцілюють горе. Забирають жалі, заколисують смуток і печалі. Нам всім потрібні обійми.

Фундація Катерини Осадчої

Светри у сніжно білому та різдвяному червоному кольорах, затишні в’язані костюми із вишитим коміром, сукні та об’ємні шарфи – уся колекція понизана теплом та атмосферою надії та дива. Модельний ряд светрів розроблено таким чином, що їх можна купувати як дорослим, так і малечі. А головне – святковий шопінг принесе не тільки естетичне задоволення, та й спрямує наші спільні зусилля на добрі справи. А їх багато не буває.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top