Андре Тан презентував «Містичну» колекцію

Андре Тан

«Містична» новорічна капсула українського дизайнера Андре Тан містить 12 моделей, що відповідають 12 знакам зодіаку.

Андре Тан

Зйомки кампейну святкової колекції відбулись під час однієї ночі в Парижі, де команду дизайнера спіткали різноманітні пригоди. Настрій зйомки та характер самого одягу продиктували назву колекції — «Містична». Представлені в колекції речі максимально точно передають шарм паризької загадковості, коли прислухаєшся до своєї інтуїції (чи влучно розкладаєш таро) і знаєш: відбудеться щось неочікуване та хвилююче. Як нам відомо з фільмів та поп-культури, дива дійсно стаються, особливо — в новорічну ніч, але в них треба вірити.

Андре Тан

Якщо ти відповідно вдягнена, то ти обов’язково притягнеш до себе чудо. Андре Тан пропонує вдягати плаття-тренчі з повністю згофрованою шовком спиною, зручні топи та комбінезони з декоративним плюмажем, штани разом з сорочками та жакетами, а також — сукні: в’язані, асиметричні. Моделі виконані в чорному кольорі, в них дуже легко зловити паризький вайб чи відчути себе героїнею фільмів французької «нової хвилі».

ANDRETAN

В якості головного референсу «Містичної» колекції виступає роман Ернеста Хемінгуея «Свято, яке завжди з тобою». В книзі досконало відтворена атмосфера Парижу 1920-х, який відновлюється після жахіть війни. Затишні кафе, вуличний гомін, приємні аромати, музейні виставки та, звісно ж, відчуття безпеки, яке сприяє розквіту кохання та інших почуттів. В такий спосіб, через спеціально продуманий одяг, Андре Тан відтворює головну мрію українців, яка сьогодні є спільною: перемога над ворогом та повернення до радощів щоденного життя, де завжди є місце диву.

ANDRETAN

За словами Андре Тана, ця «Містична» колекція має для нього велике персональне значення та посідає особливе місце серед його couture-колекцій.

Андре Тан:

«Щоденна боротьба та праця на перемогу потребують чіткого підґрунтя. Треба дуже добре уявляти собі, заради чого ми все це робимо. Тому, власне, я і вирішив випустити цю колекцію. Вона про колективну українську мрію, про «свято, яке завжди з тобою» — навіть тут, в Україні. Війна дала всім переоцінку цінностей та розуміння як мало насправді треба для щастя: сім’я, кохана людина поряд, мирне небо над головою — що ще потрібно?».

ANDRETAN

Евеліна Мамбетова:

«Я пам’ятаю свій перший вихід в якості моделі Андре Тана як вчора. Це був 2008-й рік, Ukrainian Fashion Week «осінь-зима», мій дебют на Українському тижні моди. Андре Тан затвердив мене для свого показу і з цього моменту почалась моя дивовижна карʼєра в великому світі моди. Тож коли Андре подзвонив мені та запропонував знятись в цьому кампейні в Парижі, я ні секунди не вагалась. Пройшло 15 років, але я досі завдячую Андре тим, що він був одним з перших, хто повірив в мене і в мою модельну кар’єру.»


Фото: Нікіта Найда


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top