Нацбанк змінив правила купівлі іноземної валюти в Україні

Нацбанк змінив правила купівлі іноземної валюти в Україні - 1 - изображение

Національний банк України вніс зміни до правил придбання іноземної валюти в Україні. 

Національний банк України (НБУ) прийняв рішення про послаблення обмежень, що стосуються операцій з безготівковою іноземною валютою. Ось що важливо знати про ці зміни.

Ця ініціатива НБУ є частиною стратегії послаблення валютних обмежень, спрямованої на посилення гнучкості обмінного курсу та відновлення інфляційного таргетування. Головною метою цього кроку є мінімізація ризику зумовленої різноманітністю обмінних курсів при валютних операціях в Україні.

Згідно з новим рішенням НБУ, українським банкам надається можливість продавати безготівкову іноземну валюту без потреби у підтвердженні підстав чи зобов’язань для здійснення цих операцій. Операції з іноземною валютою можуть проводитися за офіційним банківським курсом. Максимальний ліміт на такі операції в одному банку становить 50 тисяч гривень щомісяця (в еквіваленті).

Друге зміна – збільшення суми ліміту на місяць на купівлю населенням безготівкової іноземної валюти до 200 тисяч гривень в еквіваленті з подальшим розміщенням коштів на депозит від 3 місяців.

Зазначені зміни, запроваджені НБУ, набули чинності з 29 серпня 2023 року.


Фото: Pexel


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top