Новий простір культурної свідомості в Європі — Стадіон Культури

Новий простір культурної свідомості в Європі — Стадіон Культури - 1 - изображениеЗа 2022 рік культура України зазнала суттєвих змін. Ми почали досліджувати рідне, автентичне мистецтво, знайомитися з унікальними артистами, художниками та фотографами. Зрозуміли, що чим більше у нас намагаються забрати, тим більше наш народ набуває. Сьогодні українці прагнуть сприймати якісну творчість, але умисне пригнічення та спотворення мистецтва, себто “шароварщина”, досі існує. Культурна освіта та якісний мистецький простір — це те, що сьогодні необхідно кожному. Так і народилась ідея створення соціально-культурної ініціативи “Стадіон Культури” (СК), яка займається організацією фестивалів. Найближча подія вже 3 та 4 червня. До речі, проходитиме все на величезному Льодовому стадіоні.

What about “Стадіон культури”? 

За час повномасштабного вторгнення всі ми емоційно вигоріли, але втомлені + виснажені українці = це дуже не ок. Адже поки наші захисники і захисниці боронять країну від ворога, ми маємо бути сильними та ефективними у допомозі їм: проводити збори, розповідати світові про те, що відбувається на території України. Для цього потрібен внутрішній ресурс, сили та стабільний емоційний стан. Ми повинні вміти насолоджуватися життям тут і зараз, знаходити натхнення навколо себе, щоб продовжувати донатити й бути корисними.

У цьому контексті і був створений “Стадіон Культури” — простір культурної свідомості, який об’єднує креативні індустрії, просвітницькі проєкти та благодійні ініціативи у форматі фестивалю.

Цей захід покликаний: 
  • інтегрувати розважальні заходи та просвітництво;
  • розповідати про культуру нашою рідною про наше рідне;
  • культитувати любов до сучасної творчості;
  • розвивати світогляд українців через естетичне сприйняття різних видів мистецтва та інших заходів;
  • і головне – об’єднувати палаючі ідеї та великі уми.
Механіка фестивалю:

“Стадіон культури” — це подія, на якій можна відвідувати лекції, бранчі, фешн-експозиції, насолоджуватися справжньою українською кухнею та музичними джемами, танцювати під DJ-сет та відчувати культуру у всіх можливих і неможливих її проявах. І головне, що все це відбувається в межах 13 000 квадратних метрів.

Гастроіднустрія, музика, мода, кіно, театр, фото, освітницькі заходи: лекції та дискусії і “дитинствокультура”, себто освіта та розважальні заходи для молодшого покоління — все це поєднається вже 3-4 червня на Льодовому стадіоні.

Що? Де? Коли?

Вперше подія відбудеться 3-4 червня, місцем проведення фестивалю стане Льодовий стадіон (проспект Академіка Глушкова, 9).

Це будуть два дні неймовірних емоцій, драйву, літнього вайбу та спілкування з класним, свідомим ком’юніті.

Ціна вхідного квитка становить 250 гривень.

Усі деталі події будуть розміщені на сторінці проєкту, тож уважно слідкуй за новинами фестивалю, аби потім не сумувати, що квитки закінчилися!


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top