У Музеї Ханенків зіграють сучасний український романс

У Музеї Ханенків зіграють сучасний український романс - 1 - изображение

Сучасний український романс під назвою «Два крила» зазвучить у київському музеї. Концерт відбудеться 26 березня 2023 року. Виконає його Мар’яна Головко – співачка та солістка формації NOVA OPERA, у камерному супроводі гітариста Дениса Донцова та віолончеліста Артема Замкова.

Концерт буде зібранням авторських композицій та творів українських композиторів періоду «відлиги», та стане приємною подією, що матиме на меті занурити аудиторію у терапевтичну атмосферу поетичних та звукових сенсів.

Марʼяна Головко, відома українській публіці, як мультижанрова виконавиця (вокалістка), що багато років експериментує у різних стилях і жанрах. Від класичної, камерної сцени до розширених вокальних технік у сучасній опері. Від джазу та фолькових мотивів до новаторства та електронної музики. (Див. новий сингл творчого дуету Марʼяни Головко та Макс Смоголя – «Livoberezhna»)

Музей Ханенків є відомим музеєм національної культури, який зберігає та відтворює історію України. Усі музейні експозиції, наукові програми та культурні події в музеї спрямовані на підвищення української свідомості та національної гордості. Концерти камерної музики у приміщенні Музею Ханенків стали вже доброю традицією, до якої доєднаються музиканти майбутнього концерту – «Два крила».

У київському музеї зазвучить сучасний український романс: у концерті звучатимуть твори видатних українських композиторів, таких як Поклад, Вірменич, Білаш, Скорик, Петриненко  у поєднанні з авторськими композиціями Марʼяни Головко. Ми запрошуємо всіх поціновувачів якісної музики відвідати концерт “Два Крила” 26 березня 2023 року.
Квитки за посиланням.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top